Typy dnia 22.12: Thiem, Trefl, Liverpool, Atletico Madryt
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 22 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia.

TYPY DNIA: 22 GRUDNIA

Dominic Thiem – Holger Rune (22.12, 18:00)

1.61

THIEM WYGRA SETA

Starcie byłego mistrza US Open z jednym z największych objawień zeszłego roku. Duńczyk końcówkę zeszłego sezonu miał niesamowitą i zaskoczył cały świat tenisowy. Teraz spotka się z Austriakiem, który praktycznie cały rok wracał do pełnej sprawności. Myślę, że Thiem jest już gotów, by wygrywać mecze z takimi graczami, nawet jeśli to turniej pokazowy, to dal niego to zawsze test, by pokazać swoją siłę. Stawiam, że Dominic wygra seta.

Trefl Gdańsk - Ślepsk Suwałki (22.12, 18:30)

Trefl na pewno sprawuje się w tym sezonie znacznie lepiej niż goście. Zwłaszcza na swoim terenie nie zwykli przegrywać dwóch meczów z rzędu w tym sezonie. Dla Gdańszczan to też świetna okazja, by odegrać się rywalom za porażkę z października. Stawiam na wygraną gospodarzy.

1.33

TREFL GDAŃSK WYGRA

Manchester City - Liverpool (22.12, 21:00)

1.56

POWYŻEJ 2,5 GOLA

Z pewnością z racji powrotu części piłkarzy po Mistrzostwach Świata nie zobaczymy u żadnej ze stron klasycznej wyjściowej jedenastki. Mimo to obie ekipy dysponują równie mocną ławką rezerwowych. Przed ostatnim ich bezpośrednim pojedynkeim z jedną bramką, poprzednie pięć dało co najmniej trzy trafienia. Liczę również, że i w tym meczu zobaczymy bardzo ofensywny futbol i kilka bramek. Stawiam powyżej 2,5 gola.

Arenteiro - Atletico Madryt (22.12, 21:00)

1.63

ATLETICO WYGRA

Z HANDICAPEM 0:1

Pierwszym poważniejszym meczem po powrocie z racji przerwy reprezentacyjnej, dla Atletico będzie to starcie pucharowe z Arenteiro., czyli trzecioligową drużyną. Myślę, że taki rywal dla zawodników z Madrytu powinien być łatwą przeprawą. Stawiam w tym starciu wygraną Atletico z handicapem 0:1.