Typy dnia 17.11: Finlandia, Mołdawia, Polska, Włochy

Adrian Krawczyk

16 listopada 2023

Polska, typy, Lewandowski
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 17 listopada. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 17 listopada poniżej.

TYPY DNIA 17 LISTOPAD

Finlandia – Irlandia Północna (17.11, 18:00)

Pierwszym spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę w typach dnia będzie spotkanie pomiędzy Finlandią, a Irlandią Północną. Obie ekipy nie mają już szans na bezpośredni awans na Euro 2024, choć Finlandia miała je jeszcze do ostatniego meczu. Ulegli oni jednak Kazachstanowi przez co stracili szanse. Finowie przegrali ostanie 3 spotkania, jednak mieli trudnych rywali. Teraz zmierzą się z Irlandią Północną, która jest z pewnością słabszym rywalem, jednak mogącym zagrozić Finom. Ja spodziewam się, że będzie to dość zamknięty mecz. Obie ekipy mają problem ze zdobywaniem goli dlatego typuję poniżej 2.5 gola po kursie 1.59. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz kod promocyjny BETFAN

1.59

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Mołdawia - Albania (17.11, 18:00)

Bardzo ważnym spotkaniem w polskiej grupie eliminacyjnej będzie starcie pomiędzy Mołdawią, a Albanią. Polscy kibice będą tutaj oczywiście za Albanią, albowiem jeżeli wygrają oni to spotkanie, a my ogramy Czechów to Mołdawia straci już szansę na bezpośredni awans i nie wyprzedzi Polaków. Mołdawia zagra najpierw z Albanią, a potem z Czechami. 4 punkty dałyby im historyczny awans, jednak nie spodziewam się takiego scenariusza. Albania pokazała, że jest klasowym zespołem i typuję tutaj ich wygraną po kursie 1.80.

1.80

WYGRANA ALBANII

betfan

Polska - Czechy (17.11, 20:45)

Bardzo ważnym dla Polaków starciem będzie mecz z Czechami. Biało-Czerwoni nie mają już nic do stracenia, muszą zaatakować od początku meczu i walczyć o 3 punkty, bo tylko to może podtrzymać ich szanse w walce o bezpośredni awans. Jako, że reprezentacja Polski musi zagrać ofensywnie spodziewam się otwartego meczu ze sporą liczbą goli, jak miało to miejsce w pierwszym meczu pomiędzy tymi reprezentacjami. Typuję ponad 2.5 gola w meczu po kursie 2.25.

2.25

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Włochy - Macedonia Północna (17.11, 20:45)

Ostatnim spotkaniem będzie równie ważne spotkanie dla Polaków w kontekście potencjalnych barażów. Włosi podejmą Macedonię Północną i lepiej byłoby dla Polaków, aby to Włosi sięgnęli po wygraną w tym meczu. Macedonia jest trudnym rywalem dla Włochów - to przez nich nie pojechali na Mundial, a teraz przez remis mogą nie awansować bezpośrednio na Euro 2024. Teraz Italia zagra u siebie i powinni wygrać to spotkanie, jednak nie spodziewam się, aby zrobili to w spektakularnym stylu. Macedonia Północna ma patent na Włochów, dlatego typuję handicap +2.5 gola na Macedonię, po kursie 1.61.

1.61

MACEDONIA HA +2.5

betfan

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy