Pobierz aplikację betfan na telefon
Typy dnia 02.12: Białecki, Real, Milan, Newcastle
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 2 grudnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 2 grudnia poniżej.

TYPY DNIA 2 GRUDNIA

Marsh – Białecki (02.12, 14:00)

Pierwszym spotkaniem, które weźmiemy pod uwagę w typach dnia będzie starcie dartowe w WFD World Championship. Zmierzy się w nim Polak Sebastian Białecki z Anglikiem Marshem. Oczywiście to młody, utalentowany Polak jest kandydatem do zwycięstwa w tym spotkaniu i nie ma się co dziwić, albowiem pokazał on już w tym sezonie, że potrafi rywalizować z zawodnikami z przynajmniej czołowej trzydziestki. Marsh natomiast notuje porażkę za porażką i zdziwiłbym się, gdyby Polak tutaj nie wygrał. Stawiam na Białeckiego po kursie 1.38.

1.38

WYGRANA BIAŁECKIEGO

betfan

Real Madryt – Granada (02.12, 18:30)

Real Madryt w ostatnim czasie świetnie prezentuje się na hiszpańskich boiskach. Zresztą równie dobrze spisuje się i w Lidze Mistrzów. Dodatkowo w drużynie Królewskich jest Bellingham, który w ostatnim czasie jest gwarantem 3 punktów. Teraz zmierzą się ze słabą Granadą, która musi bronić się przed spadkiem, albowiem mają na swoim koncie po 14 kolejkach zaledwie 7 punktów. Tutaj także nie wróżę im choćby jednego oczka. Real powinien wygrać bardzo pewnie to spotkanie dlatego typuję wygraną Królewskich z handicapem -2 gola po kursie 1.74.

1.74

WYGRANA REALU

Z HANDICAPEM -2 GOLE

betfan

AC Milan - Frosinone (02.12, 20:45)

Ciekawym starciem we włoskiej Seria A będzie starcie pomiędzy AC Milanem, a Frosinone. Milan ma kłopoty w Lidze Mistrzów, natomiast bardzo dobrze prezentuje się we włoskiej Serie A. Na ten moment jest na trzeciej pozycji i niewątpliwie takie spotkanie, jak z Frosinone trzeba wygrać. Ich rywale prezentują się przeciętnie w tym sezonie, a Milan na swoim boisku musi wygrać. Stawiam na ich wygraną po kursie 1.45.

1.45

WYGRANA MILANU

betfan

Newcastle United - Manchester United (02.12, 21:00)

Najciekawszym sobotnim starciem będzie spotkanie Newcastle United z Manchesterem United, w którym to gospodarze będą faworytem do zwycięstwa. United gra fatalnie w tym sezonie i prawdopodobnie ich przygoda zakończy się w Lidze Mistrzów już na fazie grupowej. W lidze jest nieco lepiej, albowiem plasują się na 6 pozycji. Ja jednak widzę potencjał w tym meczu w Newcastle i stawiam na ich wygraną po kursie 1.93.

1.93

WYGRANA NEWCASTLE

betfan
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!