Typy bukmacherskie, oferta na dziś 18.04: Świątek, Atalanta, Marsylia, AS Roma

Wojciech Sikora

18 kwietnia 2024

milan
Oto typy bukmacherskie na dziś, czyli 18 kwietnia. Najsilniejsze ligi piłkarskie świata, emocjonujące mecze koszykarskie, siatkarskie czy tenisowe, a także wiele innych sportowych zawodów. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia. Zobacz nasze typy dnia na 18 kwietnia poniżej. Sprawdź również najciekawszą ofertę bukmacherską na dzisiaj.

TYPY DNIA: 18 kwietnia

Iga Świątek – Elise Mertens (18.04, 17:00)

1.64

ŚWIĄTEK WYGRA

I PONIŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Polka przed rokiem straciła tutaj zaledwie seta, tak samo jak i dwa lata temu. Ten turniej, jak i oczywiście sama nawierzchnia odpowiadają jej zdecydowanie. Ponownie więc typowana jest do triumfu w całej imprezie, gdzie rywalizację zacznie od 1/8 finału. W nim zmierzy się przeciwko Elise Mertes, czyli 30. rakiecie świata. Belgijka rozegrała już tutaj jeden mecz, gdzie na pełnym dystansie pokonała Tatjanę Marię. Przede wszystkim w kluczowych momentach niezwodny okazał się jej serwis, który jednocześnie nie powinien być większym wyzwaniem dal świetnie returnującej Polki. Elise jeszcze nigdy nie miała okazji zagrać z Igą. Moim zdaniem Świątek w pełni zdominuje to starcie i w niespełna godzinę powinna rozstrzygnąć jego losy. Typuję  wygraną Polki i poniżej 17.5 gemów.

Atalanta - Liverpool (18.04, 21:00)

5.80

AWANS LIVERPOOLU

betfan
Z pewnością Liverpool stać na powrót w tym spotkaniu. Oczywiście zadanie jest piekielnie ciężkie, a też nie do końca wiemy jak klub podchodzi do ligi Europy, albowiem strata trzech punktów w ostatnim ligowym meczu komplikuje ich sytuacje w walce o Premier League. Z pewnością więc tutaj jeżeli zobaczą, że nie będą w stanie odwrócić losów meczu to nie rzucą wszystkich sił do ataku. Mimo wszystko jednak spodziewam się naporu The Reds od pierwszej minuty. Jeżeli zdobędą szybko gola to potem będą potrzebować już tylko dwóch bramek. Oczywiście byłoby znacznie łatwiej na Anfield, ale pokuszę się tutaj o ryzykowny typ na awans Liverpoolu po kursie 5.80.

Marsylia - Benfica (18.04, 21:00)

1.68

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Nie wiadomo jednak, czy w obecnej formie atut własnego boiska wiele zmieni w grze Marsylii, bowiem od dłuższego czasu bardzo zawodzą. W pierwszym starciu z Benficą byli jednak w stanie podjąć równą walkę, a sam wynik mógł wyglądać kompletnie inaczej. Obie drużyny nacierały cały mecz na bramkę rywali i dzięki temu oglądaliśmy aż trzy trafienia. Tym razem spodziewam się defensywnej gry po stronie gości, którzy potrafią robić to znakomicie. Typuję, że tym razem nie zobaczymy więcej niż dwóch trafień.

AS Roma - AC Milan (18.04, 21:00)

1.80

POWYŻEJ 26.5 FAULI

betfan

To wciąż jednak nie zamyka drogi Milanu do półfinału rozgrywek, bowiem nie raz pokazywali już umiejętność wychodzenia z trudnej sytuacji. Przed nami bardzo emocjonujący mecz, gdzie walka będzie do samego końca. To może sprawić, że same widowisko nie będzie tak piękne, a gracze często będą dopuszczać się przewinień. Typuję więc co najmniej 27 fauli w tym starciu.

OFERTA BUKMACHERSKA NA DZIŚ - NAJPOPULARNIEJSZE ZAKŁADY 18 kwietnia

  1. 17:00: Iga Świątek - Elise Mertens (WTA Stuttgart)
  2. 18:30: Emma Raducanu - Linda Noskova (WTA Stuttgart)
  3. 16:00: Alex de Minaur - Arthur Fils (ATP Barcelona)
  4. 17:20: Roberto Carballes-Baena - Stefanos Tsitsipas (ATP Barcelona)
  5. 18:45: Lille - Aston Villa (Liga Konferencji Europy)
  6. 18:45: Fiorentina - Pilzno (Liga Konferencji Europy)
  7. 21:00: AS Roma - AC Milan (Liga Europy)
  8. 21:00: Atalanta - Liverpool (Liga Europy)
  9. 21:00: West Ham - Bayer Leverkusen (Liga Europy)
  10. 21:00: Marsylia - Benfica (Liga Europy)

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy