Pobierz aplikację betfan na telefon
Tunezja – Mali: Typy, kursy, zapowiedź 16.01 | PNA
Przed nami drugie mecze w grupie E w Pucharze Narodów Afryki, które odbędą się we sobotę. W tej grupie faworytem do jej wygrania jest Tunezja, ale przegrała w pierwszym meczu z teoretycznie najgorszym rywalem. Sprawdź zapowiedź meczu i typy Tunezja – Mali.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Tunezja – Mali?
 2. Zapowiedź meczu Tunezja – Mali
 3. Jakie są kursy na mecz Tunezja – Mali?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Tunezja – Mali?

Tunezja – Mali: typy bukmacherskie

2.65

WYGRANA MALI

betfan

  Tunezja wręcz się skompromitowała w pierwszym meczu, przeciwko reprezentacji Namibii, przegrywając go i była to największa wpadka faworyta w pierwszej kolejce meczów Pucharu Narodów Afryki. Teraz zgodnie z przewidywaniami przed turniejem, zagrają dwie najlepsze drużyny w tej grupie, choć patrząc na formę obu reprezentacji to Tunezja może mieć duże problemy przed ostatnim meczem z RPA, bo możliwe że podejdą do niego z zerowym dorobkiem punktowym. Patrząc na formę już przed turniejem, którą w pierwszym meczu Mali tylko potwierdziło bliżej nam do postawienia pieniędzy właśnie na tę drużynę.

Tunezja - Mali: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Tunezji - 2.65
 • Remis - 3.10
 • Wygrana Mali- 2.65
 • Powyżej 2.5 goli - 2.38
 • Obie drużyny strzelą gola - 2.03
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Tunezja - Mali nie wskazali faworyta do wygrania meczu, a kurs na Tunezję i Mali jest dokładnie taki sam i wynosi 2.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Tunezja - Mali to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.52, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie nieco wyższym, bo 2.38.

Tunezja - Mali: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz w fazie grupowej pomiędzy Tunezją, a Mali w Pucharze Narodów Afryki odbędzie się 20 stycznia o godzinie 21:00 na Amadou Gon Coulibaly Stadium w Korhogo, w Wybrzeżu Kości Słoniowej, gdzie rozgrywa się turniej. Spotkanie to będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Megogo.
 • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!