Trnava – Fenerbahce: Typy, kursy, zapowiedź 05.10 LKE

Wojciech Sikora

04 października 2023

Trnava
Pierwsza odsłona, tegorocznej fazy grupowej Ligi Konferencji Europy, przyniosła nam wiele ciekawych rezultatów. Pora więc na drugą kolejkę. Tranava, w jednym z aż szesnastu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Fenerbahce. Gospodarze zostali bardzo łatwo zweryfikowani w pierwszej kolejce, gdzie polegli aż 0:4. Dziś mimo, że grają u siebie, będzie im bardzo ciężko zatrzymać choćby punkt. Jak zakońćzy się ten pojedynek? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Trnava – Fenerbahce.

Trnava – Fenerbahce: Typy bukmacherskie

Fenerbahce jest typowane jako najsilniejszą drużynę w grupie H, co pokazali już w pierwszej kolejce. Szybko przejęli inicjatywę nad Nordjsaelland i już do 30 minuty prowadzili 2:0. Kontrolowali też resztę starcia, które ostatecznie wygrali 3:1. Co ciekawe wygrali 15 spotkań z rzędu. Dziś można spodziewać się kolejnego, bowiem zagrają z Trnavą. Słowacki zespół w pierwszej kolejce dostał sporą lekcję, bowiem na stadionie Ludogorets przegrali aż 0:4.
Nie dość, że goście wygrywają mecz za meczem, to robią to jeszcze w świetnym stylu. Ostatnie pięć spotkań to aż 16 trafionych bramek i zaledwie trzy stracone gole. W mojej opinii Fenerbahce jest w znakomitej formie, by zdominować to starcie, by wygrać z handicapem -1.5 gola.

2.27

FENERBAHCE WYGRA

Z HANDICAPEM -1.5

betfan

Trnava - Fenerbahce: kursy bukmacherskie

Fenerbahce jest w tym starciu stawiane jako spory faworyt, a kurs na ich zwycięstwo to obecnie 1.50. Znacznie wyższy mnożnik jest więc wystawiony na Trnavę, która jest underdogiem i wynosi on na ten moment 5.50. W przypadku podziału punktów przelicznik w tym spotkaniu to 4.50.

Trnava - Fenerbahce: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Trnava a Fenerbahce, w ramach fazy grupowej Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się  5 październikaa o 21:00 na City Arena Trnava w Trnavie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay, z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy