Tours – Asseco Resovia: typy, kursy, zapowiedź 09.01 | Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

09 stycznia 2024

Asseco Resovia Rzeszów
Po ponad dwóch tygodniach przerwy, wracamy do rywalizacji w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Asseco Resovia, w jednym z trzech starć tego dnia, podejmie rywalizację przeciwko Tours. Pierwsz ich spotkanie niespodziewanie padło łupem francuskiej ekipy, choć faeorytem nie byli. Czy dziś ponownie zaskoczą, czy jednak polski klub zgarnie komplet punktów. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Tours – Asseco Resovia.  Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Asseco Tours – Asseco Resovia?
  2. Zapowiedź meczu Tours – Asseco Resovia.
  3. Jakie są kursy na mecz Tours – Asseco Resovia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Tours – Asseco Resovia?
kod promocyjny BETFAN

Tours – Asseco Resovia: zapowiedź 

1.45

RESOVIA WYGRA

betfan

Rywalizacja w grupie B zrobiła się bardzo zacięta, zwłaszcza w walce o drugie miejsce, gdzie aktualnie Asseco Resovia ma tyle punktów co Tours, czyli 6. Dziś zmierzą się po raz drugi i to nasza drużyna jest sporym faworytem. Mają oni znacznie lepiej obsadzony skład, a ostatnie wyniki jasno wskazują, że zjawią się na hali we Francji po pewną wygraną. Typuje zwycięstwo naszej ekipy.

Tours - Asseco Resovia: kursy bukmacherskie

Wygrana Tours  2.64 Wygrana Asseco Resovia - 1.45 Powyżej 3.5 seta - 1.44 W tym zestawianiu eksperci znacznie wyżej typują Asseco Resovia, przez co kurs na ich wygraną jest znacznie niższy i wynosi obecnie 1.45. W przypadku zaskoczenia gospodarzy, przelicznik jest nieco bardziej okazały, bowiem jest to 2.64. Sam mecz może się jednak nie skończyć w trzech partiach, dlatefo warto zerknąć na typ powyżej 3.5 seta z mnożnikiem 1.44.

Tours - Asseco Resovia: transmisja 

Mecz Asseco Tours a Asseco Resovia, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 9 stycznia o godzinie 20:30 w Tours. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy