Pobierz aplikację betfan na telefon
Toulouse – Lille: typy, kursy, zapowiedź 18.03 | Ligue 1
Przed nami już 28. kolejka Ligue 1. Najwyższa liga francuska nabiera tempa, a drużyny wchodzą na ostatnią prostą, by osiągnąć swoje cele. Toulouse w jednym z dwóch starć tego dnia zmierzy się z Lille. Goście wynikami i formą pokazują jasno, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, jeśli chodzi o top 5. Aktualnie dzieli ich punkt od Rennes. Czy po tej kolejce zajmą ich miejsce? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Toulouse – Lille. 

Toulouse – Lille: Zapowiedź meczu

Toulouse miało piękny początek roku, jednakże ostatnim czasem idzie im coraz gorzej i na poprzednie pięć meczów mają tylko dwie wygrane i aż trzy porażki. Wciąż mimo wszystko są jednymi z lepszych w tej rundzie, a ich wyniki dają im aktualnie spokojną pozycję w środku tabeli na 11. lokacie. Teraz zmierzą się z Lille, czyli klubem aspirującym do pucharów europejskich. Goście przegrali tylko raz na pięć poprzednich meczów, a ta jedyna porażka z PSG 3:4, wyglądała bardzo dobrze. Na pewno w takiej formie jadą do Tuluzy po komplet punktów.

Toulouse - Lille: - Typ na mecz

1.57

OBIE STRZELĄ

betfan

Ciężko wróżyć kto w tym meczu wypadnie lepiej, choć bukmacherzy wskazują na dobrą dyspozycję gości. Poprzednie dwa ich bezpośrednie spotkania, właśnie tak się kończyły i to Lille zgarniało komplet punktów. Tym razem gospodarze oprawili bardzo swoją grę i wydaję mi się, że stać ich na bramkę w tym spotkaniu. Stawiam, że obie drużyny strzelą gola.

Toulouse - Lille: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Toulouse a Lille, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 18 marca o 17:00 na Stadium Municipal w Tuluzie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Now i Eleven Sports 4 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!