Bruk-Bet Termalica – Lechia Gdańsk: Typy, kursy, zapowiedź 01.10

Adrian Krawczyk

30 września 2023

Lechia Gdańsk, typy
  W jednym z najciekawszych starć 10 kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzy się na własnym obiekcie z Lechią Gdańsk. Bukmacherzy większe szanse na wygraną dają drużynie gospodarzy, jednak należy pamiętać, że Lechia to klasowy zespół i z pewnością też będzie chciała sięgnąć po 3 punkty w tym spotkaniu. Kto okaże się lepszy w starciu Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Lechia Gdańsk? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Bruk-Bet Termalica – Lechia Gdańsk.

Bruk-Bet Termalica – Lechia Gdańsk typy bukmacherskie

Jak do tej pory w Fortuna 1 Lidze obie ekipy spisują się na podobnym poziomie. Jaki to poziom? A no przeciętny, bo z pewnością nie tego oczekiwała zarówno Termalica, jak i Lechia Gdańsk. Oba zespoły po 9 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie po 14 punktów i plasują się na 7 i 8 pozycji. Oczywiście, aby gonić czołówkę potrzebne są punkty, a tutaj maksa może wyciągnąć tylko jedna drużyna. Nie skuszę się tutaj na typ w kierunku faworyta, albowiem Lechia może się postawić i nawet ugrać zwycięstwo. Ja pójdę w gole, a konkretnie w BTTS w tym spotkaniu, który został wyceniony na kursie 1.74 w ofercie bukmachera Betfan.

1.74

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Bruk-Bet Termalica Nieciecza (kurs 1.93). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Lechia Gdańsk, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.81, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.01.

Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, a Lechią Gdańsk w ramach 10 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 1 października o 15:00 na Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy