Szwajcaria – Rumunia: Typy, kursy, zapowiedź 19.06 | El. Euro 2024

Jan Paździerski

19 czerwca 2023

Szwajcaria
Szwajcaria – Rumunia, to jedno z dwunastu poniedziałkowych spotkań eliminacji Euro 2024. Gospodarze dobrze rozpoczęli zmagania, i po trzech kolejkach mają komplet 9 punktów, co daje im pierwsze miejsce w tabeli. W dzisiejszym meczu, z pewnością będą chcieli poprawić swój bilans punktowy w tabeli. Wielkie turnieje rządzą się jednak sowimi prawami, i nigdy nie możemy w pełni przewidzieć co wydarzy się na boisku. Czy zdobędą w tym meczu cenne 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Szwajcaria – Rumunia.

Szwajcaria – Rumunia: zapowiedź meczu

Szwajcaria zmierzy się z Rumunią na Swissporarena w kwalifikacjach UEFA Euro 2024 w poniedziałek (19 czerwca). Gospodarze mają 100-procentowy rekord zwycięstw w tabeli kwalifikacyjnej i zajmują pierwsze miejsce w grupie I. W poprzednim spotkaniu bramki Zeki Amdouni i Remo Freulera pomogły im wygrać 2-1 z Andorą w piątek. W międzyczasie Rumunia również cieszyła się niepokonaną passą w kampanii, odnotowując dwa zwycięstwa w trzech meczach. Zajmują drugie miejsce w grupie, tracąc do Szwajcarii dwa punkty. W poprzednim spotkaniu Rumunia zremisowała bezbramkowo z Kosowem.

Szwajcaria - Rumunia: typy i przewidywane składy

Szwajcaria ma solidną passę w rundzie kwalifikacyjnej, wygrywając wszystkie trzy mecze, będąc jedną z zaledwie pięciu drużyn, które tego dokonały. W ostatnich pięciu spotkaniach z Rumunią odnieśli tylko jedno zwycięstwo, a ich ostatnia wygrana u siebie miała miejsce w 1990 roku. Myślę ,że tym razem będzie inaczej, i wygrają ten mecz.

1.40

SZWAJCARIA

WYGRA MECZ

betfan

Szwajcaria - Rumunia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz pomiędzy Szwajcarią a Rumunią, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024, odbędzie się 19 czerwca o 20:45 na Swissporarena w Lucernie. Relacja z tego spotaknia dostępna będzie na kanale Polsat Sport Premium 2 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy