Szwajcaria – Białoruś: Typy, kursy, zapowiedź | 15.10 el. EURO 2024

Jan Paździerski

15 października 2023

szwajcaria
Kolejny dzień zmagań, w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Przed nami szereg spotkań, które mogą zaważyć o awansie niektórych reprezentacji. Szwajcaria, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Białorusi. W grupie I, wszystko jest jeszcze możliwe, a walka o 1 miejsce będzie toczyć się do ostatnich kolejek. To starcie może nam wiele powiedzieć, ale kto okaże się w nim lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Szwajcaria – Białoruś.

Szwajcaria – Białoruś: Typy bukmacherskie

Szwajcaria wraca do gry w kwalifikacjach do UEFA Euro 2024, gdy w niedzielę (15 października) podejmie Białoruś w Kybun Park. Szwajcarzy są niepokonani w sześciu meczach kwalifikacyjnych, wygrywając cztery, a ich ostatnia porażka miała miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA 2022 w grudniu, przegrywając 6-1 z Portugalią. Z 14 punktami na 18 możliwych, Szwajcaria znajduje się na szczycie grupy I, jeden punkt nad zajmującą drugie miejsce Rumunią.
W międzyczasie marzenia Białorusi o miejscu w finałach Euro doznały ciosu, ponieważ w czwartek Rumunia zremisowała bezbramkowo. Podopieczni Carlosa Alosa Ferrera wygrali tylko jeden z siedmiu meczów kwalifikacyjnych, przegrywając cztery. Po trzech meczach Białoruś zajmuje piąte miejsce w grupie z dorobkiem pięciu punktów. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

2.75

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Szwajcaria - Białoruś: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w roli faworyta stawiają Szwajcarię, co przekłada się na kurs wynoszący zaledwie 1.11. Underdogiem tego pojedynku jest więc reprezentacja Wysp Owczych, na którą BETFAN oferuje mnożnik 22.50. Podział punktów to szansa na przelicznik w okolicach 8.80.

Szwajcaria - Białoruś: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Szwajcarią a Białorusią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 15 października o 18:00 na stadionie Kybunpark. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy