Pobierz aplikację betfan na telefon
Szkocja – Irlandia Północna: Typy, kursy, zakłady 26.03 | Mecze towarzyskie
Przed nami kolejne starcia w ramach międzynarodowych meczów towarzyskich.  W najbliższy wtorek, kadra narodowa Szkocji podejmie na własnym boisku zespół Irlandii Północnej. Będzie to prawdziwy sprawdzian, przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Niemczech dla obu ekip. Która drużyna wykonała lepszą pracę w okresie przygotowawczym? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Szkocja – Irlandia Północna.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Szkocja – Irlandia Północna?
  2. Zapowiedź meczu Szkocja – Irlandia Północna.
  3. Jakie są kursy na mecz Szkocja – Irlandia Północna?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Szkocja – Irlandia Północna?

Szkocja – Irlandia Północna: Typy bukmacherskie

1.59

SZKOCJA

betfan

Chcąca powrócić na właściwe tory po dotkliwej porażce w Amsterdamie, Szkocja, która weźmie udział w Euro 2024, kontynuuje we wtorek przygotowania do letnich finałów z Irlandią Północną. Dwaj regionalni rywale spotkają się na Hampden, gdzie gospodarze mają nadzieję zakończyć passę sześciu meczów bez zwycięstwa, tymczasem ich goście będą podbudowani ostatnimi wynikami. W tym meczu spodziewam się zaciętego meczu, lecz patrząc na ostatnie wyniki tych drużyn obstawiam zwycięstwo Szkocji.

Szkocja - Irlandia Północna: Kursy bukmacherskie

Wygrana Szkocji - 1.59
Remis - 3.70
Wygrana Irlandii Północnej - 5.90
Powyżej 2.5 gola - 2.22
Obie strzelą - 2.29
Szkocja będzie chciała zaprezentować się doskonale przed własną publicznością. W tym meczu są stawiani w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to 1.59. Przelicznik na zwycięstwo Irlandii wynosi 5.90. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.70.

Szkocja - Irlandia Północna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Szkocja - Irlandia Północna, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 26 marca o 20:45 na Hampden Park. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!