Sudan – Mauretania. Typy, kursy, zapowiedź 20.06 | Puchar Narodów Afryki

Bartłomiej Cichecki

19 czerwca 2023

Sudan - Mauretania. Typy, kursy, zapowiedź 20.06 | Puchar Narodów Afryki

Czas na kolejny mecz w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Tym razem formę Sudanu postara się sprawdzić reprezentacja Mauretanii. W historii tych reprezentacji dwukrotnie dochodziło do pojedynku i obie reprezentacje mają po jednym zwycięstwie na swoim koncie. Obie reprezentacje łączy jeszcze jeden fakt – w ostatnim czasie zapomniały jak to jest wygrywać mecz. Kto okaże się lepszy w starciu o prawo gry w PNA? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Sudan – Mauretania.

Sudan – Mauretania: zapowiedź meczu

Mauretania zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie kwalifikacyjnej i traci do Sudanu jedynie jeden punkt. Mauretania po wygranej w pierwszym meczu grupowym z reprezentacją Sudanu (3:0) zanotowała kolejne trzy mecze bez wygranej. Przed tym spotkaniem presja ciąży na obu zespołach, bowiem ten kto przegra prawie na pewno pożegna się z marzeniami wyjścia z grupy. Sudan może zrewanżować się za wysoką porażkę z pierwszego meczu i jednocześnie awansować w tabeli na pozycję lidera wyprzedzając DR Konga. Przed meczem z Mauretanią, reprezentacja Sudanu rozegrała towarzyskie spotkanie z Kuwejtem i nieoczekiwanie przegrała (1:2). Goście ostatni raz wygrali wyjazdowy mecz w ramach kwalifikacji do PNA w sierpniu 2022 roku. 

 

Sudan - Mauretania: typy i przewidywane składy

Typy Sudan - Mauretania

Stawka meczu jest bardzo wysoka. Jeden błąd i mecz może zakończyć marzenia obu reprezentacji o graniu dalej w tych rozgrywkach. Obu reprezentacją pozostanie jeszcze jeden mecz do rozegrania w ramach rozgrywek grupowych. Remis w tym spotkaniu pozwoli każdej reprezentacji w tej grupie nastawiać się, że może awansować. I tak też postawię w tym meczu. Moim zdaniem nie obejrzymy zbyt wielu goli, a mecz może skończyć się remisem. 

2.22

PONIŻEJ 1.5 GOLA

betfan

Sudan  - Mauretania: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz Sudan kontra Mauretania, odbędzie się 20 czerwca o 20:00. Mecz zostanie rozegrany na Al Merreikh Stadium. 

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy