Vfb Stuttgart – SC Freiburg: Typy, kursy, zapowiedź 02.09

Adrian Krawczyk

01 września 2023

Freiburg, Juventus typy
  Rewelacja ubiegło sezonu drużyna Freiburga w 3 kolejce niemieckiej Bundesligi na wyjeździe zmierzy się ze Stuttgartem. Obecny sezon również Freiburg rozpoczął bardzo dobrze, albowiem od dwóch zwycięstw. Stuttgart natomiast po 2 kolejkach ma na swoim koncie 3 punkty i może z optymizmem patrzeć na spotkanie, albowiem jest w nim kandydatem do zwycięstwa. Czy uda im się przed własną publicznością ograć Freiburg? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Stuttgart – SC Freiburg. 

Vfb Stuttgart – SC Freiburg typy bukmacherskie

W sobotę 2 września na Mercedes-Benz Arena Vfb Stuttgart podejmie SC Freiburg. Pomimo, że sezon lepiej rozpoczęła drużyna Freiburga to gospodarze mają większe szanse na wygraną w tym meczu według bukmacherów. Freiburg ograł już w tym sezonie Hoffeinheim oraz Werder Brema. Stuttgart natomiast rozgromił 5:0 Bochum, ale w drugiej kolejce został rozbity przez Lipsk 5:1. Jak widać w meczach Stuttgartu pada wiele goli, więc i tutaj postaram się pójść tym tropem, dlatego też typuję powyżej 2.5 gola w meczu, które zostało wycenione na mnożniku 1.69 w ofercie bukmachera Betfan.

1.69

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Vfb Stuttgart - SC Freiburg kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Stuttgart - SC Freiburg wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna Stuttgartu (kurs 2.20). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Freiburg, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.20. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Stuttgart - SC Freiburg to może liczyć na kurs 3.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.14.

Vfb Stuttgart - SC Freiburg GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Stuttgartem, a Freiburgiem w ramach 3 kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 2 września o 15:30 na Mercedes-Benz Arena. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy