Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 30.07 | I Liga
W sobotę kolejne mecze polskiej I Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczy Stal Rzeszów podejmie na własnym boisku ekipę z Tych. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu przegrali aż 2:5 z Odrą Opole, i będą chcieli zdobyć dzisiaj 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Stal Rzeszów – GKS Tychy.

Stal Rzeszów – GKS Tychy: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 18:00 na stadionie w Rzeszowie, odbędzie się mecz między drużyną GKS Tychy a miejscową Stalą. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć drugie zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Tych wygrała 3:2 z Polonią Warszawa, a teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od porażki 5:2 z Odrą Opole, i będą chcieli zrekompensować się przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.69

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Stal Rzeszów - GKS Tychy: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak przegrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli lekkiego faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 2.37. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 2.93. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.50

Stal Rzeszów - GKS Tychy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a GKS Tychy, w ramach 2 kolejki polskiej I Ligi, odbędzie się 30 lipca o 18:00 na Stadionie Stali Rzeszów w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!