Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Rzeszów – Bruk-Bet: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 1. liga
Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. Stal Rzeszów w ramach 24. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Bruk-Betem Termalicą. Zaskakująco dobrze radzi sobie gospodarz w tym sezonie i mimo, że znajdują się na 9. lokacie, mają jeszcze spore szanse, by wskoczyć do top 6. Tam jest ich najbliższy rywal, który gra ostatnio bezbłędnie. Kto będzie lepszy w tym starciu? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Stal Rzeszów – Bruk-Bet.

Stal Rzeszów – Bruk-Bet: Zapowiedź meczu

Stal może żałować kilka ostatnich przegranych meczów, które mogłyby im już teraz dać miejsce w top 6. Aktualnie tracą do tej czołówki pięć punktów, a przedni nimi jeszcze sporo kolejek by straty nadrobić. Ciężko będzie na pewno im w kolejnym spotkaniu, bo gra z Termalicą w tym roku jest bardzo ciężka, a zwłaszcza pokazało to ostatnie pięć meczów. Po dwóch remisach, wygrali kolejne trzy mecze, udowadniając swoją świetną formę i jakość. Szykuje się więc bardzo ciekawe widowisko.

Stal Rzeszów - Bruk-Bet: - Typ na mecz

Faworytem goście, choć minimalnym i na pewno za sprawą lepszej formy w ostatnim czasie. Niemniej jednak jak spojrzeć na wyniki na swoim boisku drużyny z Rzeszowa, można stwierdzić, że grają u siebie o poziom wyżej, bo nie przegrali od sześciu spotkań. Wydaję mi się, że obie drużyny są w takiej dyspozycji, że powinny trafić do bramki przynajmniej raz. Stawiam, że obie strzelą.

1.78

OBIE STRZELĄ

betfan

Stal Rzeszów - Bruk-Bet: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Bruk-Bet Termalicą w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 marca o 18:00 na stadionie miejskim w Rzeszowie. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!