Pobierz aplikację betfan na telefon
Stal Mielec – Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź 03.03. Ekstraklasa

Wiosną Stal Mielec nie gra już tak dobrze jak jesienią. W tym trudnym czasie zespół wyczekuje zwycięstwa, które umocniłoby cały zespół w walce o jak najlepszy wynik. Stal nie wygrała z Piastem Gliwice już od dawana. Ostatni raz we wrześniu 2020 roku. Piast Gliwice jest tylko punkcik nad strefą spadkową. Wpadka nie wchodzi dla nich w grę. To będzie ciekawy mecz! Zapraszam na krótką zapowiedź i typy do meczu Stal Mielec – Piast Gliwice. 

Stal Mielec – Piast Gliwice – zapowiedź meczu

Wiosną gospodarze mocno zawodzą swoich kibiców. I to już nawet nie chodzi wyłącznie o mecze domowe, w których mimo wszystko grać się im powinno ciut łatwiej.

2 na 15 punktów możliwych do zdobycia wiosną to najgorszy wynik w lidze pośród przypomnijmy 18 zespołowej ligi! Stal Mielec potrzebuje się odkręcić.

Przez większość sezonu kibice Piasta Gliwice mogli łapać się za głowy widząc jak grają ich ulubieńcy. Prawda wiosny dla nich jest następująca: 7 na 15 możliwych punktów do zdobycia. 

 

Stal Mielec - Piast Gliwice - Typy

Typy Stal Mielec - Piast Gliwice

Piast Gliwice stanie przed ogromną szansą na dogonienie Stali na odległość już tylko 3 punktów. Stal wiosnę ma słabą i może przegrać nawet z Piastem u siebie. Postawię na gości, bo zagrają bez presji. Stal musi otwarcie walczyć o 3 punkty więc Piast skontruje i wygra.

2.41

PIAST WYGRA

betfan

 

Stal Mielec - Piast Gliwice - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy Stal Mielec kontra Piast Gliwice odbędzie się 3. marca na Stadionie w Miejskim w Mielcu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!