Pobierz aplikację betfan na telefon
Spartak Trnava – Auda: Typy, kursy, zapowiedź 03.08 | el. LKE
W czwartek w rewanżowym meczu 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy zmierzy się Spartak Trnava z Audą. W pierwszym meczu na Łotwie padł bramkowy remis 1:1. To oczywiście przed drugim spotkaniem w znacznie lepszej sytuacji stawia Spartak Trnavę, który jest zdecydowanym kandydatem do awansu do kolejnej rundy. Czy jednak bezproblemowo poradzi sobie z tym zadaniem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Spartak Trnava – Auda.

Spartak Trnava – Auda typy bukmacherskie

O godzinie 17:30 w Trnavie dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Spartakiem Trnavą, a Audą. W korzystniejszej sytuacji są zdecydowanie gospodarze, bo to oni są uważani za faworyta do wygrania i nawet jednobramkowe zwycięstwo pozwoli im awansować do 3 rundy eliminacji Ligi Konferencji. Tam na nich będzie czekał prawdopodobnie polski klub Lech Poznań. Jako, że kurs na wygraną Spartaka nie jest na tyle atrakcyjny, aby typować go na kuponie SOLO pokusiłem się o inny market w tym spotkaniu. Stawiam na wygraną Spartaka Trnava już w pierwszej połowie po bardzo dobrym współczynniku 1.84 w Betfan.

1.84

WYGRANA TRNAVA 1 POŁ.

betfan

Spartak Trnava - Auda kursy bukmacherskie

Bukmacherzy wystawili kursy bukmacherskie na rewanżowe spotkanie 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy pomiędzy Spartakiem Trnavą, a Audą. Wskazania na faworyta meczu to oczywiście drużyna Spartaka Trnava (kurs 1.35). Mniejsze szanse natomiast ma zdecydowanie drużyna Auda, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.00. Typer decydujący się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 4.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - jako, że w pierwszym meczu były tylko dwie to kurs 1.41 na poniżej 3.5 ogólnej sumy w meczu wydaje się być atrakcyjnym współczynnikiem do dubla.

Spartak Trnava - Auda GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Spartakiem Trnavą, a Audą w ramach 2 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 3 sierpnia o 17:30 na City Arena w Trnavie. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną na żywo.
  • Relację live można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja online do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!