Pobierz aplikację betfan na telefon
Słowacja – Austria: Typy, kursy, zakłady 23.03

Słowacja w sobotnim towarzyskim meczu zmierzy się z potencjalnym rywalem reprezentacji Polski podczas Euro 2024, czyli Austrią. Z pewnością warto obejrzeć to spotkanie, aby przyglądnąć się właśnie jak Austriacy potrafią grać z rywalem wydaje się, że zbliżonym umiejętnościami do naszej kadry. Czy Austria zaprezentuje się dobrze w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Słowacja – Austria.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Słowacja – Austria?
  2. Zapowiedź meczu Słowacja – Austria
  3. Jakie są kursy na mecz Słowacja – Austria?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Słowacja – Austria?

Słowacja – Austria typy bukmacherskie

3.25

REMIS W MECZU

betfan

Z pewnością Austriacy jako sparinpartnera nieprzypadkowo wybrali reprezentację Słowacji. To kadra dość zbliżona umiejętnościami do naszej kadry. Oczywiście nie mają w swojej reprezentacji aż takich gwiazd jak u nas, jednak z pewnością mają podobny styl oraz podobne umiejętności. Dodatkowo nawet jeżeli Polacy nie awansują to wydaje się, że Słowacja jest zbliżonym rywalem do drużyny, która wygra baraż A. Nie spodziewam się tutaj fajerwerków w tym spotkaniu i wielu bramek, dlatego też jako, że jest to spotkanie towarzyskie to typuję remis w meczu, albowiem nie widzę kandydata do wygrania.

 

Słowacja - Austria kursy bukmacherskie

  • Wygrana Słowacja – 2.76
  • Remis – 3.25
  • Wygrana Austria – 2.44
  • Powyżej 2.5 goli – 2.21
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.97

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Słowacja - Austria wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Austrii (kurs 2.44). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – reprezentacja Słowacji, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.76. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Słowacja - Austria to może liczyć na kurs 3.25. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.21, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.59.

Słowacja - Austria GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy reprezentacją Słowacji, a Austrii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 23 marca o 18:00 na Tehelne pole w Bratysławie Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Słowacja - Austria przeprowadzi telewizja TVP Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!