Pobierz aplikację betfan na telefon
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zapowiedź 28.01. Ekstraklasa

Czas na Wielkie Derby Dolnego Śląska i to od razu na początek po powrocie Ekstraklasy! Sobota na pewno będzie pełna emocji w związku z tym meczem. Lubinianie są w lepszej formie niż na jesieni, w sparingach wyglądało to całkiem obiecująco, ale ostatnie punkty zdobyli w październiku. Czy przypomną sobie jak to się robi? Ostatni raz wygrali we Wrocławiu w 2016 roku. Śląsk pod tym względem jest dużo lepszy i chce podtrzymać tę passę.  Zapraszam na krótką zapowiedź i typy Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin.

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin – zapowiedź meczu

Ostatnie Wielkie Derby Dolnego Śląska rozgrywane we Wrocławiu kończyły się dwoma nudnymi remisami (0:0). Dlatego nie życzymy sobie powtórki, a raczej życzymy sobie, by powtórzył się mecz z 2019 roku kiedy to obejrzeliśmy aż 8 bramek, a sam mecz był długo wspominany przez kibiców z całej Polski. Czy jest na to szansa? Cóż, oba zespoły są teraz dużo uboższe w ofensywie aniżeli wtedy.

Śląsk Wrocław utrzymuje się nad strefą spadkową. Ma 21 oczek na koncie i przewagę nad wielkim rywalem w postaci 4 punktów. To goście mają coś do udowodnienia. Nie wygrali we Wrocławiu od 2016 roku. Przez ten czas stadion Śląska zdążył już zmienić nazwę oraz sponsora.

Popularni Miedziowi ostatni raz w Ekstraklasie wygrali 1. października na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Czy przełamanie się też nastąpi na wyjeździe? 

 

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin - Typy

Typy Śląsk - Zagłębie

Bardziej głodni wygranej w tych prestiżowych meczach są goście. Nie bez powodu jednak to gospodarze są faworytem. Grają u siebie. Jednak Zagłębie ma coś w sobie takiego, że od czasu do czasu potrafi wygrać mecz nieoczywisty. Ich wyniki w meczach kontrolnych wyglądały całkiem przyzwoicie więc postawię na wygraną Zagłębia Lubin. 

3.25

ZAGŁĘBIE WYGRA

betfan

 

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Śląskiem Wrocław, a Zagłębiem Lubin odbędzie się 28. stycznia o 20:00 na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!