Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Częstochowa – Sandecja: Typy, kursy, zapowiedź 28.07 | II Liga
W piątek kolejne mecze polskiej II Ligi. Czas na 2 kolejkę nowego sezonu, a w jednym z wielu meczu Skra Częstochowa podejmie na własnym boisku ekipę z Nowego Sącza. Dla każdego zespołu pierwsze mecze kolejki są bardzo ważne, gdyż mogą one podbudować lub obniżyć ambicje zespołu na resztę sezonu. Gospodarze w swoim pierwszym meczu przegrali z Hutnikiem Kraków 3:0, i będą chcieli zdobyć dzisiaj 3 punkty. Czym im się to uda? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Skra Częstochowa – Sandecja.

 Skra Częstochowa – Sandecja: Typy bukmacherskie

Już jutro, o godzinie 19:00 na stadionie w Częstochowie, odbędzie się mecz między drużyną Sandecji Nowy Sącz a miejscową Skrą. Ekipa przyjezdnych pragnie zdobyć pierwsze zwycięstwo w lidze. W inauguracyjnym spotkaniu, ekipa z Nowego Sącza przegrała 3:1 z Olimpią Grudziądz, lecz teraz stoją przed kolejną szansą na zdobycie cennych trzech punktów.
Ekipa gospodarzy rozpoczęła zmagania od sromotnej porażki z Hutnikiem Kraków 3:0, i będą chcieli zrekompensować się przed własną publicznością. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie. Obstawiam, że obydwie drużyny strzelą bramkę.

1.67

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Skra Częstochowa - Sandecja: kursy bukmacherskie

Gospodarze będą chcieli zaprezentować się doskonale przed własną publicznością, po tym jak przegrali tydzień temu w meczu wyjazdowym. W tym meczu stawiani są w roli faworyta, a kurs na ich zwycięstwo to aż 1.74. Przelicznik na zwycięstwo gości jest znacznie wyższy i wynosi on 4.35. Remis w tym spotkaniu to kurs 3.65.

Skra Częstochowa - Sandecja: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz pomiędzy Skrą Częstochowa a Sandecją Nowy Sącz, w ramach 2 kolejki polskiej II Ligi, odbędzie się 28 lipca o 19:00 na Stadionie KS Skra Częstochowa. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!