Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Częstochowa – Podbeskidzie: typy, kursy, zapowiedź 05.03 | I Liga

Na zapleczu Ekstraklasy trwa walka o awans do elity. Do ostatniej drużyny 1. ligi przyjeżdża Podbeskidzie, a więc jeden z kandydatów do gry w Ekstraklasie w nowym sezonie. Goście kręcą się cały czas wokół strefy play-off, ale do pełnej gwarancji miejsca w Ekstraklasie jeszcze sporo brakuje. Czy pomogą sobie tym meczem, by szybciej wspinać się w górę tabeli? Zapraszam na zapowiedz meczu Skra Częstochowa – Podbeskidzie! 

Skra Częstochowa – Podbeskidzie: – Zapowiedź

Skra Częstochowa nie najlepiej rozpoczęła granie na wiosnę. Od trzech porażek z rzędu zaczynają piłkarze z Częstochowy. Robi się coraz trudniejsza sytuacja. 

Podbeskidzie walcząc do samego końca w meczu z GKS Tychy wygrało w poprzedniej kolejce po golu strzelonym w doliczonym czasie gry. Jak chce się awansować do Ekstraklasy to i takie zwycięstwa są potrzebne.

Podbeskidzie przyjeżdża do Częstochowy gdzie jeszcze niedy nie wygrało meczu ligowego. Skra z kolei nie wygrała u siebie ligowego meczu od sierpnia.

 

Skra Częstochowa - Podbeskidzie:- Typy bukmacherskie, kursy

1.89

PODBESKIDZIE WYGRA

betfan

Podbeskidzie to kandydat do gry w Ekstraklasie. Mają kilku doświadczonych zawodników z Kamilem Bilińskim na czele. Powinni dać sobie radę z czerwoną latarnią ligi. 

Skra Częstochowa - Podbeskidzie: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Skrą Częstochowa, a Podbeskidziem w ramach 22. kolejki 1 ligi odbędzie się 5. marca na Stadion Miejskim w Częstochowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!