Pobierz aplikację betfan na telefon
Skra Częstochowa – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź 12.05 | 1 Liga.

Już w najbliższy piątek, rozpoczniemy kolejną kolejkę spotkań Fortuna 1 ligi. Skra Częstochowa, w jednym z dwóch starć tego dnia, zagra na swoim boisku przeciwko Górnikowi Łęczna. Obydwie drużyny, muszą się mocno skupić na końcówce sezonu, jeżeli nie chcą spaść do niższej ligi. W gorszej sytuacji znajduje się ekipa gości, która znajduje się w strefie spadkowej? Czy Skra zdobędzie cenne 3 punkty i oddali się od strefy spadkowej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Skra Częstochowa – Górnik Łęczna.

Skra Częstochowa – Górnik Łęczna: Zapowiedź meczu

 

Średnią formę mają ostatnio zespoły, które w dzisiejszym meczu zmierzą się na boisku w Częstochowie. Gospodarze, w 30 kolejkach zgromadzili tylko 31 punktów, co daje około 1 punkt na mecz. Zajmują obecnie 16 miejsce, i jeżeli nie zaczną zdobywać punktów, to spadną z ligi. W minimalnie lepszej sytuacji są goście, którzy po 30 kolejkach mają tych punktów 35, i znajdują się 3 pozycję nad strefą spadkową. Do końca ligi zostały 4 kolejki, a w 5 ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami Skra nie wygrała ani razu, więc zapowiada się mecz o być albo nie być dla ekipy z Częstochowy.

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna: Typ

W tym starciu może wydarzyć się naprawdę wszystko. Oba zespoły grają bardzo przeciętnie, i mogą spaść z ligi. Co prawda gospodarze nie znajdują się bezpośrednio w strefie spadkowej, ale jeżeli nie zaczną punktować, mogą się tam znaleźć. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.95

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

 

Skra Częstochowa - Górnik Łęczna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Skrą Częstochowa a Górnikiem Łęczna, w ramach 31. kolejki Fortuna 1 Ligi, odbędzie się 12 maja o 18:00 na stadionie KS Skra Częstochowa w Częstochowie. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!