Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Sapporo. Zakłady i typy 17.02

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zawitały w Japonii. Przed nami ostatnie konkursy w bardziej egzotycznych lokalizacjach. W sobotę czeka nas konkurs indywidualny w Sapporo. Wszyscy Polacy zakwalifikowali się do sobotnich zmagań, a najlepszym z nich był Aleksander Zniszczoł (14). Pawła Wąska zastąpił Klemens Murańka. Polak, który w tym sezonie nie miał wiele okazji, aby startować w PŚ, zajął 43. miejsce. Kwalifikacje wygrał Fetnner. Co ciekawe, w konkursie zobaczymy Noriakiego Kasai. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Sapporo w ramach Pucharu Świata.

➡️ Obstaw pierwszy kupon za 30 zł na zwycięzcę meczu ŁKS – Widzew. Jeżeli poprawnie wytypujesz, to zgarniesz dodatkowo 300 złotych we freebecie! Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegóły promocji. ⬅️

Skoki narciarskie - PŚ w Sapporo. Zakłady i typy 17.02

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (17.02, 8:00) – zapowiedź

Przed nami konkursy Pucharu Świata w Sapporo, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. Za nami piątkowe kwalifikacje. Wygrał je niespodziewanie Manuel Fettner. Podium uzupełnili Nikaido i Raimund. Lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft, ukończył piątkową sesję na dziesiątym miejscu. W konkursie udział weźmie Noriaki Kasai. Japońska legenda skoków ma już 51 lat, co jest niewątpliwie historycznym wydarzeniem. Formalności dopełnili Polacy. Najlepszym z nich był Olek Zniszczoł, który uplasował się na 14. miejscu. Dalej byli Dawid Kubacki (16), Piotr Żyła (27), Kamil Stoch (30) i zastępujący Pawła Wąska – Klemens Murańka (43). W Lake Placid Piotr Żyła otarł się o podium. Czy któryś z Polaków po raz pierwszy w tym sezonie będzie w TOP 3?

O której konkurs skoków narciarskich w Sapporo?

W sobotę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na japońskiej skoczni w Sapporo. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 8:00.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (17.02, 8:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.85

KASAI LEPSZY NIŻ

KTÓRYKOLWIEK Z POLAKÓW

betfan

W typie na sobotni konkurs indywidualny w Sapporo zdecydowałem się zagrać zakład na Noriakiego Kasaiego. BETFAN przygotował specjalne zakłady na Japończyka. Moją uwagę przykuła propozycja na to, że Kasai będzie lepszy niż którykolwiek z Polaków. Nasi skoczkowie nie są w tym sezonie w dobrej dyspozycji i prezentują chwiejną dyspozycję, a ponadto do kadry dołączył Murańka, który rzadko występował w PŚ w tym sezonie. Uważam więc, że Kasai będzie wyżej niż którykolwiek z Polaków.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Sapporo (17.02, 8:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Sapporo rozpocznie się o 8:00. Aby wstać obejrzeć niedzielny konkurs, warto nastawić wcześniej budzik, gdyż rozpocznie się o 3:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!