Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – PŚ w Lake Placid. Zakłady i typy 10.02
Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich zawitały w Stanach Zjednoczonych. Przed nami konkursy o nieco bardziej egzotycznych lokalizacjach. W sobotę czeka nas konkurs indywidualny w Lake Placid, ale z racji różnicy stref czasowych, nie będzie to jedyna rywalizacja na skoczni tego dnia. O 23:00 rozpocznie się bowiem konkurs duetów. Piątkowe kwalifikacje wygrał Lovro Kos. Podium uzupełnił Hayboeck i Huber. Wszyscy zgłoszeni Polacy przeszli przez kwalifikacje. Sprawdź zapowiedź i typy na sobotni konkurs indywidualny w Lake Placid w ramach Pucharu Świata.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (10.02, 15:15) – zapowiedź

Przed nami konkursy Pucharu Świata w Lake Placid, co oznacza, że sezon powoli zaczyna zbliżać się ku końcowi. W piątek odbyły się kwalifikacje do sobotniego konkursu indywidualnego. Wygrał je Lovro Kos, a za nim uplasowali się Hayboeck i Huber. Dopiero siódmy był lider klasyfikacji generalnej – Stefan Kraft. Jest jednak w tym sezonie w tak znakomitej dyspozycji, że kryształowa kula powinna być dla niego formalnością. Do kwalifikacji zgłosiło się jedynie 51. zawodników, a więc odpadał tylko jeden skoczek. Zakwalifikowanie się wszystkich pięciu Polaków: Żyły, Kubackiego, Stoch, Zniszczoła i Wąska, było zatem formalnością. Najlepszym z naszych był Olek. Uplasował się na 12. pozycji, a tuż za nim byli Kubacki i Stoch.

O której konkurs skoków narciarskich w Lake Placid?

W sobotę odbędzie się kolejny konkurs indywidualny w tym sezonie w Pucharze Świata. Skoczkowie będą rywalizować na amerykańskiej skoczni w Lake Placid. Rywalizacja o punkty Pucharu Świata została zaplanowana na 15:15. Co ciekawe, nie jest to jedyny konkurs PŚ tego dnia. Z racji różnic stref czasowych, zostaną rozegrane jeszcze jedne zawody. O 23:00 zaplanowano rozpoczęcie konkursu duetów.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (10.02, 15:15) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.85

STEFAN KRAFT WYGRA

Z KOBAYASHIM

betfan

W typie na sobotni konkurs indywidualny w Lake Placid zdecydowałem się postawić na pojedynek wielkich mistrzów. Pod lupę bierzemy starcie Ryoyu Kobayashiego ze Stefanem Kraftem. Japończyk bywał w takiej dyspozycji, że był poza zasięgiem innych, ale często taką formę prezentuje w tym sezonie Austriak. Obaj walczą o triumf w Pucharze Świata, ale Stefan Kraft ma nad trzecim Kobayashim aż 233 punktów przewagi. Stawiam na to, że bezpośrednią rywalizację wygra Stefan Kraft.

Skoki Narciarskie – Puchar Świata w Lake Placid (10.02, 15:15) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Sobotni konkurs indywidualny w Lake Placid rozpocznie się o 15:15. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVN i Eurosport.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!