Pobierz aplikację betfan na telefon
Skoki narciarskie – MŚ w Bad Mittendorf. Zapowiedź i typy 26.01

W piątek odbędzie się pierwszy konkurs w ramach mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Impreza zorganizowana jest w Bad Mittendorf na skoczni mamuciej Kulm. Czekają nas trzy dni lotów narciarskich. W piątek i sobotę odbędą się konkursy indywidualne, a wygra ten zawodnik, który po czterech skokach będzie miał najwięcej punktów. W niedzielę czeka nas konkurs drużynowy. Pogoda już spłatała figla organizatorom, którzy nie mogli przeprowadzić zaplanowanych na czwartek sesji w tym kwalifikacji. Kto jest faworytem i jak spiszą się Polacy? Sprawdź zapowiedź i typy na piątkowy konkurs indywidualny w Bad Mittendorf w ramach mistrzostwa świata w lotach. kod promocyjny BETFAN

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (26.01, 14:00) – zapowiedź

Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w tym sezonie – mistrzostwa świata w lotach. Skoczkowie rywalizować będą w Bad Mittendorf, na słynnej skoczni Kulm. W czwartek nie udało się przeprowadzić zaplanowanych sesji, w tym kwalifikacji. Problemem był nie tylko wiatr, ale i odwilż. W piątkowym konkursie stanie zatem na belce aż 47 zawodników. Faworytem mistrzostw świata jest Stefan Kraft. Austriak jest bardzo dobrym lotnikiem, a w tym sezonie prezentuje się wybornie, co potwierdza pozycja lidera klasyfikacji generalnej. Przypomnijmy, że mistrzem świata zostanie ten skoczek, który będzie miał najlepszy wynik po czterech skokach konkursowych (konkursy indywidualne odbędą się w piątek i sobotę). Będą to pierwsze skoki na skoczni mamuciej w tym sezonie, a dyspozycja Polaków jest zagadka. W teorii najlepszym z naszych powinien być Piotr Żyła, ale forma podopiecznych Thurnbichlera jest w tym sezonie chwiejna i trudno wskazać lidera kadry.

O której konkurs skoków narciarskich w Bad Mittendorf?

W piątek odbędzie się pierwszy konkurs indywidualny w tym sezonie w lotach narciarskich. Skoczkowie będą rywalizować na Kulm w Bad Mittendorf. Mistrzostwa świata rozpoczną się o 14:00.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (26.01, 14:00) – gdzie obstawiać? Typy

Jednym z najlepszych bukmacherów do obstawiania skoków narciarskich jest BETFAN. Oferuje szereg zdarzeń, takich jak H2H, trójki, zakłady na Polaków albo standardowe zakłady na końcowe pozycje skoczków. W ofercie na konkretne zawody można znaleźć nawet ponad 100 zdarzeń do obstawienia.

1.75

LIDER PO 1. DNIU

STEFAN KRAFT

betfan

Z racji MŚ w Bad Mittendorf, BETFAN przygotował zakłady, których nie znajdziesz, kiedy odbywają się konkursy Pucharu Świata. Nie ulega wątpliwości, że Stefan Kraft jest murowanym faworytem do zwycięstwa. Austriak jest w znakomitej dyspozycji i skacze w innej lidze. Biorąc pod uwagę fakt, że jest bardzo dobrym lotnikiem, to możemy spodziewać się deklasacji. Stawiam na to, że Stefan Kraft będzie liderem klasyfikacji MŚ po 1. dniu.

Skoki Narciarskie – Mistrzostwa świata w Bad Mittendorf (26.01, 14:00) – gdzie oglądać? transmisja w tv

Piątkowy konkurs indywidualny w Bad Mittendorf rozpocznie się o 14:00. Transmisję z zawodów będzie można obejrzeć na TVP 1 i TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!