Sandecja Nowy Sącz – Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

29 kwietnia 2023

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów: typy, kursy, zapowiedź 30.04 | I Liga

Przed nami kolejne emocje związane z walką o utrzymanie oraz z walką o mistrzostwo, które oczywiście pozwala awansować ligę wyżej. Do Ekstraklasy w tym sezonie wybiera się Ruch Chorzów, który spadł na trzecią lokatę po wygranej Wisły Kraków z Chojniczanką. Jak poradzi sobie zespół „Niebieskich” w starciu z drużyną ze strefy spadkowej? Zapraszam na zapowiedz meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Sandecja Nowy Sącz – Ruch Chorzów!  

Sandecja Nowy Sącz – Ruch Chorzów: – Zapowiedź

Sandecja wyczekuje pierwszego zwycięstwa w lidze od meczu z Tychami rozegranego 19. marca. Szmat czasu upłynął również w oczekiwaniu na wygraną Ruchu Chorzów, co jednak wydarzyło się przed tygodniem w meczu z Wisłą Kraków.

Gospodarze są w trudnej sytuacji, by nie powiedzieć złej. Muszą ratować się przed spadkiem, natomiast przyjdzie im zagrać w niedziele z kandydatem do awansu.

Pamiętajmy, że jesienią minimalnie lepsi okazali się piłkarze Ruchu Chorzów, którzy wygrali (2:1). Będzie to dopiero drugie spotkanie obu ekip w historii.

 

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów:- Typy bukmacherskie, kursy

2.46

RUCH WYGRA

betfan

Goście przeszli już w tym sezonie daleką drogę by być w tym miejscu. Sandecja przegrała wiosną 4 z 7 meczów domowych. Nie jest to twierdza nie do zdobycia. Pamiętajmy, że Ruch ma w składzie o wiele lepszych piłkarzy. Stawiam na pewną wygraną gości.

Sandecja Nowy Sącz - Ruch Chorzów: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Sandecja kontra Ruch Chorzów w ramach 29. kolejki 1 ligi odbędzie się 30. kwietnia na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy