Pobierz aplikację betfan na telefon
Sandecja – Arka: typy, kursy, zapowiedź 26.02 | I Liga

Niedzielne emocje na zapleczu 1. ligi gwarantują takie właśnie mecze jak ten. Sandecja kontra Arka to na pewno spotkanie, któremu warto się przyjrzeć. W samych tylko 5 ostatnich meczach między tymi zespołami padło aż 18 goli stąd też przypuszczenia, że dziś będzie podobnie i wysoka średnia goli na mecz zostanie utrzymana. Arka traci tylko 2 oczka do miejsc premiowanych awansem do fazy play off sezonu dlatego zrobią wszystko, by z Nowego Sącza wyjechać w dobrych humorach. Zapraszam na zapowiedz meczu Sandecja – Arka! 

Sandecja – Arka: – Zapowiedź

Goście w poprzedniej kolejce dokonali małego sabotażu. W meczu z Wisłą Kraków po pierwszej połowie prowadzili już (1:0), by później zostać w szatni na drugą połowę i przegrać ostatecznie mecz aż (1:3). 

Sandecja patrzy z góry tylko na dwa zespoły w całej lidze, bowiem sama jest na miejscu 16. więc nie za dobrze w Nowym Sączu. Klub musi znaleźć rozwiązanie swoich problemów, najlepiej jeśli rozwiązaniem tym będzie zwycięstwo w dzisiejszym meczu.

Sandecja liczy na czwartą, a Arka na dziesiątą wygraną w sezonie. Sandecja odniosła wszystkie swoje zwycięstwa w meczach domowych natomiast Arka jest najlepsza w delegacji spośród wszystkich zespołów 1. ligi. 

 

Sandecja - Arka:- Typy bukmacherskie, kursy

2.43

ARKA WYGRA

betfan

Postawię na wygraną gości, ponieważ widzę w Arce jednego z murowanych kandydatów przed sezonem do awansowania dalej czyli ligę wyżej. Na papierze Arka ma lepszych piłkarzy i liczę, że w decydującym momencie sezonu czyli wiosną, pokażą to! 

Sandecja - Arka: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Sandecja - Arka w ramach 21. kolejki 1 ligi odbędzie się 26. lutego na Stadion Miejskim w Nowym Sączu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!