Pobierz aplikację betfan na telefon
San Antonio Spurs – NO Pelicans: typy NBA, kursy, zapowiedź (17.12)
Już w najbliższą niedzielę zobaczymy 2 mecze w europejskich godzinach wieczornych. O 21:30 czasu polskiego, San Antonio Spurs zagrają z New Orleans Pelicans. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najbliższym wydarzeniu do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans?
  2. Zapowiedź meczu San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans
  3. Jakie są kursy na mecz San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans?
  4. Gdzie obejrzeć mecz San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans?

Typy NBA: San Antonio Spurs – New Orleans Pelicans

1.61

SAN ANTONIO SPURS

HANDCIAP +10.5

betfan

  San Antonio Spurs przerwali serię osiemnastu porażek z rzędu i to nie z byle kim, bo z Los Angeles Lakers. Był to drugi mecz z rzędu pomiędzy tymi drużynami i już w pierwszym Spurs byli blisko sprawienia niespodzianki. Świetnie w obronie zagrał Jeremy Sochan, który łącznie przez 5,5 minuty bronił LeBrona, a ten w tym czasie nie rzucił punktów. Pelicans wygrali 3 mecze z rzędu w tym z jedną z najlepszych zespołów tego sezonu, czyli Minnesotą Timberwolves. Spurs przerwali serię porażek i grając u siebie mogą pokryć dwucyfrowy handicap naszym zdaniem.

San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans: kursy bukmacherskie

  • Wygrana San Antonio Spurs (handicap +8.5) - 3.30 (1.82)
  • Wygrana New Orleans Pelicans (handicap -7.5) - 1.32 (1.82)
  • Powyżej 236.5 punktów - 1.82
  • Poniżej 237.5 punktów - 1.84
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo San Antonio Spurs (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 3.30. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną New Orleans Pelicans to 1.32. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 237 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 236.5 punktów i mniej niż 237.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie +8.5 San Antonio Spurs/ -7.5 New Orleans Pelicans.

San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy San Antonio Spurs, a New Orleans Pelicans rozpocznie się o godzinie 21:30 w niedzielny wieczór 17 grudnia czasu polskiego. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport 2, canal+ Online oraz w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!