Pobierz aplikację betfan na telefon
Salernitana – Fiorentina: Typy, kursy, zakłady 21.04 | Serie A

 W meczu 33. kolejki włoskiej Serie A Salernitana zmierzy się na własnym obiekcie z Fiorentiną. Salernitana jest już praktycznie pewna spadku, albowiem nie wydaje się, że ta ekipa miałby odrobić 13 punktów straty. Fiorentina natomiast też ma przeciętny sezon, choć plasuje się w środkowej części tabeli. Czy w tym spotkaniu ktoś wygra za 3 punkty? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Salernitana – Fiorentina.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Salernitana – Fiorentina?
  2. Zapowiedź meczu Salernitana – Fiorentina
  3. Jakie są kursy na mecz Salernitana – Fiorentina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Salernitana – Fiorentina?

Salernitana – Fiorentina typy bukmacherskie

1.75

PONAD 2.5 GOLA

betfan

Wynik 15 punktów po 32. spotkaniach to statystyka Salernitany w tym sezonie we włoskiej Serie A. Z pewnością jest to wynik fatalny i jest to najsłabsza ekipa tego sezonu włoskiej ligi. Spadek właściwie wydaje się być formalnością, albowiem strata jest już zbyt duża. Fiorentina natomiast jak na swoje możliwości również nie gra najlepszego sezonu. Plasuje się na 10 pozycji i z pewnością po tym sezonie mogli oczekiwać czegoś więcej. Ekipy tak naprawdę nie grają już o nic, więc spodziewam się otwartego meczu z kilkoma bramkami, dlatego typuję ponad 2.5 gola w meczu.

 

Salernitana - Fiorentina kursy bukmacherskie

  • Wygrana Salernitana – 4.80
  • Remis – 3.90
  • Wygrana Fiorentina – 1.65
  • Powyżej 2.5 goli – 1.75
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.78

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Salernitana - Fiorentina wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Fiorentiny (kurs 1.65). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Salernitana, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Salernitana - Fiorentina to może liczyć na kurs 3.90. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.75, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.00.

Salernitana - Fiorentina GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Salernitaną, a Fiorentiną w ramach 33. kolejki włoskiej Serie A, odbędzie się 21 kwietnia o 18:00 na Stadio Arechi w Salerno. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Salernitana - Fiorentina przeprowadzi telewizja Eleven Sports 4.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!