Pobierz aplikację betfan na telefon
Saarbrucken – Moenchengladbach: typy, kursy, zakłady 12.03 | Puchar Niemiec
Wreszcie poznamy pełen skład półfinalistów Pucharu Niemiec, bowiem dzisiejszy mecz został przełożony, z pierwotnego terminu jakim miał być 7 luty. Saarbrucken doczeka się więc rywalizacji na swoim stadionie i próby wyeliminowania Moenchengladbach. Goście od tamtego czasu poprawili lekko swoją grę, jak i wyniki. Niemniej jednak to gospodarze dziś nic nie muszą tylko mogą. Czy to pozwoli im poczuć większy luz i zaskoczyć rywali? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Saarbrucken – Moenchengladbach.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Saarbrucken – Moenchengladbach?
  2. Zapowiedź meczu Saarbrucken – Moenchengladbach.
  3. Jakie są kursy na mecz Saarbrucken – Moenchengladbach?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Saarbrucken – Moenchengladbach?

Saarbrucken – Moenchengladbach: Typy bukmacherskie

1.52

MOENCHENGLADBACH

WYGRA

betfan
Saarbrucken to drużyna, która zajmuje miejsce w środku tabeli 3. ligi niemieckiej. Z założenia są więc spisywani na straty, zwłaszcza gdy rywalizują z drużyną grającą dwa poziomy wyżej. Choć Borussi daleko od ich optymalnej formy, to wciąż są bardzo groźni i posiadają w swoim składzie wiele jakości. Co więcej ten puchar może okazać się dla nich zbawienny, jeśli chodzi o możliwość gry w europejskich pucharach. Awans do półfinału będzie dla nich sporym osiągnięciem, a jeszcze większym dla gospodarzy. Nie widzę tutaj jednak większych możliwości, by Saarbrucken mogło tutaj zaskoczyć i wyeliminować gości. Typuję więc wygraną, w regulaminowym czasie gry Moenchengladbach.

Saarbrucken - Moenchengladbach: Kursy bukmacherskie

Wygrana Saarbrucken - 5.10
Remis - 3.95
Wygrana Moenchengladbach - 1.63
Powyżej 2.5 gola - 1.66
Obie strzelą - 1.72
W tym pojedynku faworytem będą goście, a przelicznik jaki można znaleźć na ich zwycięstwo wynosi 1.63. Bukmacher BETFAN proponuje z kolei kurs 4.35, na wygraną gospodarzy, czyli Saarbrucken. W przypadku remisu mnożnik to 3.95.

Saarbrucken - Moenchengladbach: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Saarbrucken a Moenchengladbach, w ramach ćwierćfinału Pucharu Niemiec, odbędzie się 12 marca o 20:45 na Ludwigspark Stadion. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!