Pobierz aplikację betfan na telefon
Rumunia – Kolumbia: Typy, kursy, zakłady 26.03

Rumunia we wtorkowym meczu towarzyskim zmierzy się na własnym obiekcie z Kolumbią. Obie ekipy przygotowują się do ważnych imprez. Rumunia do Euro 2024, natomiast Ko,umbia do Copa America. Z pewnością więc dla obu ekipy to dobry test. Kto więc okaże się w nim lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rumunia – Kolumbia.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Rumunia – Kolumbia?
  2. Zapowiedź meczu Rumunia – Kolumbia
  3. Jakie są kursy na mecz Rumunia – Kolumbia?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Rumunia – Kolumbia?

Rumunia – Kolumbia typy bukmacherskie

1.73

WYGRANA KOLUMBII

betfan

Rumunia dobrze spisała się podczas eliminacji do Euro 2024. Dzięki temu awansowali do fazy głównej i tam trafili także do grupy, z której wydaje się, że przy dobrym poziomie gry będą w stanie z niej wyjść. Kolumbia natomiast przygotowuje się do Copa America, gdzie raczej trafili do takiej grupy, w której powinni spokojnie powalczyć o pierwsze lub drugie miejsce. Wydaje mi się, że jako, że ekipy zagrają na neutralnym obiekcie to mimo wszystko lepszą reprezentacją jest Kolumbia i to ona tutaj wygra. Typuję wygraną Kolumbii po kursie 1.73.

 

Rumunia - Kolumbia kursy bukmacherskie

  • Wygrana Rumunia – 4.65
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Kolumbia – 1.73
  • Powyżej 2.5 goli – 2.05
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.00

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rumunia - Kolumbia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim reprezentacja Kolumbii (kurs 1.73). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy – reprezentacja Rumunii, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rumunia - Kolumbia to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.05, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.72.

Rumunia - Kolumbia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacją Rumunii, a Kolumbii w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 26 marca o 20:30 na Metropolitano Stadium w Madrycie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!