Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – Resovia: typy, kursy, zapowiedź 06.05 | I Liga

Jak sobota to czas na mecze na zapleczu Ekstraklasy. Niebiescy mają tylko 3 oczka straty do liderującego ŁKS. Łodzianie grają w tej kolejce bardzo prestiżowy i trudny mecz z Wisłą Kraków, zatem będzie to okazja z perspektywy Ruchu na to, by klub z Łodzi stracił punkty i statecznie dał się dogonić po 30 serii spotkań. Jesienią w Rzeszowie obejrzeliśmy remis, a jak będzie w sobotę? Zapraszam na zapowiedz meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Ruch Chorzów – Resovia!  

Ruch Chorzów – Resovia – Zapowiedź

Resovia nigdy nie wygrała z Ruchem. jedynie remis udało im się osiągnąć jesienią, a tak to zawsze przegrywali. Ciężko też z wygrywaniem w ostatnim czasie u gości. Na 5 ostatnich meczów w lidze wygrali tyko raz.

Gospodarze należą do ścisłej czołówki jeśli chodzi o punktowanie w meczach domowych. Są w tej klasyfikacji na 5. miejscu, natomiast ciekawostką jest fakt, że Resovia więcej meczów wygrała właśnie w delegacji.

Ruch Chorzów strzelił w tym sezonie gola w meczu u siebie w 13 z 14 wszystkich meczach rozegranych w Gliwicach. Jeśli ktoś chce wygrać z Ruchem u nich, musi strzelić co najmniej dwa gole. Wiosną Resovia tylko raz strzeliła więcej niż jednego gola.

 

Ruch Chorzów - Resovia - Typy bukmacherskie, kursy

1.77

RUCH  WYGRA

betfan

Postawię w tym meczu na wygraną gospodarzy. Uważam, że po wygranej nad Wisłą Kraków oraz wyszarpaniu wygranej w Nowym Sączu są oni już na bardzo dobrej drodze, by osiągnąć cel jaki sobie założyli przed sezonem. Zresztą nie wygrywasz takich meczów jak ten z Sandecją jeśli nie jesteś w gazie, a Ruch jest.

Ruch Chorzów - Resovia - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz Ruch Chorzów kontra Resovia w ramach 30. kolejki 1 ligi odbędzie się 6. maja na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!