Pobierz aplikację betfan na telefon
Ruch Chorzów – ŁKS Łódź. Typy, kursy, zapowiedź 28.07 | Ekstraklasa
2. kolejka Ekstraklasy rozpocznie się od rywalizacji Ruchu Chorzów z ŁKSem Łódź. Będzie to pojedynek beniaminków. Obie drużyny przegrały na inaugurację polskie ligi. Komu uda się wyjść zwycięsko z tego spotkania? Sprawdź typy i zapowiedź na mecz Ruch Chorzów – ŁKS Łódź.

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź: typy bukmacherskie

W pojedynku beniaminków zagrają Ruch Chorzów i ŁKS Łódź. Gospodarze tego spotkania przegrali w meczu pierwszej kolejki z Zagłębiem Lubin. Miedziowi grali zdecydowanie lepiej niż rywale, a wynik 1:2 jest skromnym rozmiarem kary. ŁKS Łódź mierzył się z jednym z faworytów do triumfu – Legią Warszawa. Mistrz 1. ligi nie był w stanie zagrozić Wojskowym na ich stadionie i przegrał aż 0:3, choć gdyby nie dobra postawa bramkarza i nieskuteczność Legionistów, wynik byłby zdecydowanie wyższy.
Mecz między Ruchem Chorzów, a ŁKSem Łódź zapowiada się niezwykle wyrównanie. Obie drużyny za cel stawiają sobie utrzymanie, a więc komplet punktów w takim starciu jest niezwykle cenny. Spodziewam się jednak remisu, który miał miejsce w poprzedniej bezpośredniej konfrontacji.

3.15

REMIS

betfan

Ruch Chorzów - ŁKS Łódź: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie wskazują na zwycięstwo Ruchu w tym meczu. Wynosi on 2.49. W przypadku zwycięstwa Śląsk Wrocław, bukmacher pomnoży stawkę o 2.95. Kurs na remis wynosi za to 3.15.

Ruch Chorzów - ŁKS Łódź: przewidywane składy

  • Ruch Chorzów: Bielecki – Baranowski, Sadlok, Szur, Wójtowicz, Sedlak, Sikora, Michalski, Starzyński, Swędrowski, Szczepan
  • ŁKS Łódź: Bobek – Tutyskinas, Flis, Marciniak, Szeliga, Mokrzycki, Letniowski, Ramirez, Tejan, Pirulo, Tejan.

Ruch Chorzów - ŁKS Łódź: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Ruch Chorzów – ŁKS Łódź odbędzie się 28 lipca o 20:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!