Pobierz aplikację betfan na telefon
Roeselare – Kędzierzyn-Koźle: typy, kursy, zapowiedź 13.12 | Liga Mistrzów
Wracamy do dalszej rywalizacji w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów, gdzie już dziś będziemy śledzić 3. kolejkę grupową, z udziałem naszych drużyn. Roeselare, w jednym z sześciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim terenie drużynę Kędzierzyn-Koźle. ZAKSA jest po dwóch meczach, w których nie zdobyła kompletu punktów, a cztery. Grupa obrońcy tytułu LM jest bardzo wymagająca. Jak dziś zaprezentują się na wyjeździe? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Roeselare – Kędzierzyn-Koźle. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Roeselare – Kędzierzyn-Koźle?
  2. Zapowiedź meczu Roeselare – Kędzierzyn-Koźle.
  3. Jakie są kursy na mecz Roeselare – Kędzierzyn-Koźle?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Roeselare – Kędzierzyn-Koźle?

Roeselare – Kędzierzyn-Koźle: zapowiedź 

Kędzierzyn-Koźle mocno odbiega formą od poprzedniego sezonu, gdzie wygrywali wszystko i grali w każdym możliwym finale. Aktualnie w lidze zajmują dopiero 8. miejsce. Na pięć poprzednich spotkań przegrali aż czterokrotnie. W tym odnieśli porażkę w drugim meczu Ligi Mistrzów, choć zaledwie 2:3. Dziś udadzą się na wyjazd, gdzie zmierzą się Roeselare, które na swoim terenie jest bardzo mocną ekipą.

1.53

KĘDZIERZYN-KOŹLE

WYGRA

betfan

W tym zestawieniu może się zdarzyć wiele, chociażby z niepewności formy, jaką widać po formie naszej ekipy. Mimo wszystko jakość zawodników powinna być widoczna w kluczowych momentach. Typuję więc wygraną Kędzierzyna-Koźle.

Roeselare - Kędzierzyn-Koźle: kursy bukmacherskie

Wygrana Roeselare - 2.40

Wygrana Kędzierzyna-Koźle - 1.53

Powyżej 3.5 seta - 1.33

W tym spotkaniu minimalnym faworytem będzie drużyna gości, czyli ZAKSy Kędzierzyn-Koźle, na którą obecny kursy wynosi 1.53. W przypadku wygranej Roeselare przelicznik jest znacznie wyższy i w chwili obecnej to 2.40. Warto także spojrzeć na wiele innych rynków, jak punkty zawodników, czy drużyny, gdzie bukmacher BETFAN przygotował szeroką ofertę.

Roeselare - Kędzierzyn-Koźle: transmisja 

Mecz Roeselare a Kędzierzyn-Koźle, w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów edycji 2023/2024, zostanie rozegrany 13 grudnia o godzinie 20:30 w Roeselare. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!