Pobierz aplikację betfan na telefon
Resovia Rzeszów – Bruk-Bet: typy, kursy, zapowiedź | 27.05 1. liga
Czas na przedostatnią, czyli 33. kolejkę na zapleczu naszej rodzimej Ekstraklasy, która już dziś może nam powiedzieć wiele w kontekście układu tabeli. Resovia Rzeszów podejmie na swoim boisku Bruk-Bet. Gospodarze mają dopiętą kwestię utrzymania, jednak również goście mają już zdobyty założony cel. Już niedługo słonie wezmą udział w barażach i walce o powrót do Ekstraklasy. Czy dziś odpuszczą ?  Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Resovia Rzeszów – Bruk-Bet.

Resovia Rzeszów – Bruk-Bet: Zapowiedź meczu

Resovia Rzeszów ma za sobą średnio udany sezon, który jednak domykają upragnionym utrzymaniem. Z pewnością zobaczymy ich więc w kolejnym sezonie w 1. lidze, ale jak jednak zakończą się dla nich dwa ostatnie pojedynki. Dziś wyjdą na przeciw Bruk-Betowi, który ma już pewny udział w barażach do Ekstraklasy, choć z pewnością żałują, że nie udało im się tego dokonać bezpośrednio. Teraz być może odpuszczą sobie dwie ostatnie kolejki, by zebrać siły na starcia właśnie w barażach.

Resovia Rzeszów - Bruk-Bet: Typy, kursy

Moim zdaniem ten mecz nie zapewni nam zbyt wielu emocji i prawdopodobnie nie będzie tutaj zbyt wielu goli. Obie ekipy praktycznie o nic nie grają, a Bruk-Bet będący faworytem może dziś odpuścić, by powoli odpoczywać do zbliżających się baraży. Typuję dziś poniżej 2,5 gola.

1.94

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Resovia Rzeszów - Bruk-Bet: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Resovia Rzeszów a Bruk-Bet w ramach 33. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 27 maja 15:00 na stadionie Stali w Rzeszowie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!