Resovia Rzeszów – GKS Tychy: Typy, kursy, zapowiedź 08.10

Adrian Krawczyk

07 października 2023

Resovia Rzeszów, typy
  W niedzielę w Rzeszowie Resovia podejmie na własnym obiekcie GKS Tychy. Jak do tej pory zdecydowanie lepiej radzi sobie drużyna przyjezdnych, czyli GKS Tychy. Po 10 kolejkach plasują się na bardzo wysokim 3 miejscu. Resovia natomiast utknęła na dnie tabeli i w meczu z GKS-em będzie szukała choćby jednego cennego punktu. Czy uda im się ograć faworyzowany GKS Tychy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Resovia Rzeszów – GKS Tychy.

Resovia Rzeszów – GKS Tychy typy bukmacherskie

Resovia Rzeszów bardzo słabo rozpoczęła zmagania w 1 Lidze piłkarskiej. Po 10 kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 8 punktów i zajmują przedostatnie miejsce. Co prawda mają przebłyski i potrafili pokonać choćby Lechię Gdańsk, jednak w meczu z Tychami będzie im niewątpliwie bardzo ciężko. Tychy natomiast spisują się bardzo dobrze i tutaj pomimo że zagrają na wyjeździe powinni sięgnąć po 3 punkty. Stawiam na ich wygraną po kursie 2.39 w ofercie bukmachera Betfan.

2.39

WYGRANA TYCHY

betfan

Resovia Rzeszów - GKS Tychy kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Resovia Rzeszów - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna GKS-u Tychy (kurs 2.39). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Resovia Rzeszów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.76. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Resovia Rzeszów - GKS Tychy to może liczyć na kurs 3.35. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.77, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.94.

Resovia Rzeszów - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Resovią Rzeszów, a GKS-em Tychy w ramach 11 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 8 października o 15:00 na Stadionie Miejskim "Stal" w Rzeszowie. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy