Pobierz aplikację betfan na telefon
Arka Gdynia – Skra Częstochowa: typy, kursy, zapowiedź 16.04 | I Liga

W niedzielę o 15:00 na boisko w Gdyni wybiegną piłkarze Arki oraz Skry Częstochowa. Faworytem zdecydowanym są gospodarze. Kibice mogą zadawać przed meczem pytanie: „na ilu bramkach się skończy”, ale piłka nożna już nie takie rzeczy widziała. Arka jeśli wygra to spotkanie to wskoczy na 5. miejsce. Zapraszam na zapowiedz tego meczu oraz jak zawsze na typy do spotkania Arka Gdynia – Skra Częstochowa!  

Arka Gdynia – Skra Częstochowa: – Zapowiedź

W poprzedniej kolejce goście wyraźnie nie mieli swojego dnia i przegrali aż (0:5) z Resovia Rzeszów.

Arka Gdynia na chwilę wyhamowała i od 4 meczów pozostaje bez wygranej. Wciąż jednak jest w strefie play-off. U siebie Arka zazwyczaj nie jest pewna wyniku…

Skra potrzebuje jeszcze 6 punktów czyli dwóch meczów, w których zaskoczy przeciwnika i wygra z nim mecz. Powoli robi się gorąco w Częstochowie. 

 

Arka Gdynia - Skra Częstochowa:- Typy bukmacherskie, kursy

1.44

ARKA WYGRA

betfan

Gospodarze muszą wyjść jak po swoje. Widzimy co się dzieje w obronie Skry, Arka z pewnością to wykorzysta na własnym stadionie. Więc typ na Arkę!

Arka Gdynia - Skra Częstochowa: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz Arka kontra Skra w ramach 27. kolejki 1 ligi odbędzie się 16. kwietnia na Stadion Miejskim w Gdyni. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!