Pobierz aplikację betfan na telefon
Rennes – Nantes: Typy, kursy, zapowiedź 01.10
W ostatnim niedzielnym meczu francuskiej Ligue 1 Rennes na własnym obiekcie zmierzy się z Nantes. Oczywiście to gospodarze są kandydatem do wygrania tego meczu według bukmacherów. Pomimo tego drużyna Nantes nie odstępuje swoich rywali w tabeli, albowiem obie ekipy mają taki sam dorobek punktowy. Oczywiście przewagą dla Rennes będzie własne boisku, jednak czy uda się im ograć Nantes? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Rennes – Nantes.

Rennes – Nantes typy bukmacherskie

Pomimo, że obie ekipy w tym sezonie prezentują się na podobnym poziomie to mamy bardzo ciekawą zależność, albowiem Rennes jeszcze nie przegrało w tym sezonie żadnego spotkania na własnym stadionie, natomiast Nantes wygrało zaledwie 1 mecz na wyjeździe, a aż 3 przegrało. Stąd zapewne bukmacherzy tak wysoko oceniają szanse drużyny Rennes. Ja jednak aż takich dysproporcji bym nie widział i nie skreślał Nantes. To powinien być otwarty mecz - obie ekipy nie kalkują i będą nastawione na grę ofensywną dlatego typuję BTTS w meczu po kursie 1.77 w ofercie bukmachera Betfan.

1.77

BTTS- OBIE STRZELĄ

betfan

Rennes - Nantes kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Rennes - Nantes wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rennes (kurs 1.53). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Nantes, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.80. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Rennes - Nantes to może liczyć na kurs 4.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.64, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.14.

Rennes - Nantes GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Rennes, a Nantes w ramach 7 kolejki piłkarskiej francuskiej Ligue 1, odbędzie się 1 października o 20:45 na Roazhon Park w Rennes. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu przeprowadzi Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3, a także Eleven Sports 4.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!