Pobierz aplikację betfan na telefon
Reims – Clermont: Typy, kursy, zapowiedź 20.08
W ciekawym spotkaniu 2 kolejki francuskiej Ligue 1 zmierzy się Reims z Clermont. Oczywiście kandydatem do zwycięstwa będzie drużyna gospodarzy – Reims. Obie ekipy przegrały swoje spotkania w pierwszej kolejce, więc z pewnością w tym meczu obie drużyny chciałyby sięgnąć po maksymalną pulę. Taka jednak przewidziana jest tylko dla jednej drużyny. Kto więc okażę się lepszy w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Reims – Clermont.

Reims – Clermont typy bukmacherskie

W niedzielę 20 sierpnia w 2 kolejce Ligue 1 zmierzy się Reims z Clermont. Reims przegrało w pierwszej kolejce na wyjeździe z Marsylią, natomiast Clermont uległo u siebie aż 2:4 Monaco. Co ciekawe Clermont jest drużyną lepiej grającą u siebie, a pomimo to ulegali w znacznym stopniu z Monaco. Teraz czeka ich mecz wyjazdowy, więc niewątpliwie zadanie będzie utrudnione. Reims natomiast notował bardzo dobre wyniki w meczach towarzyskich dlatego mogą z nadzieją patrzeć na swoje szanse ligowe. Takie spotkania jak z Clermont przed własną publicznością trzeba wygrywać i tego też się spodziewam. Typuję wygraną Reims z Clermont po kursie 1.80 w ofercie bukmachera Betfan.

1.80

WYGRANA REIMS

betfan

Reims - Clermont kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Reims - Clermont wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Reims (kurs 1.80). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Clermont, na których mnożnik został wyceniony na poziomie wynoszącym 4.25. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.99, natomiast na over 2.5 gola w meczu znajdziemy kurs na poziomie niższym, bo 1.80.

Reims - Clermont GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Reims, a Clermont, w ramach 2 kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 20 sierpnia o 15:00 na Stade Auguste-Delaune. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych na żywo
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!