Raków Częstochowa – ŁKS Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 16.09

Adrian Krawczyk

15 września 2023

Kopenhaga - Raków Częstochowa typy, kursy
W sobotę Raków Częstochowa ponownie zagra w Ekstraklasie przed własną publicznością. Po pewnej ostatniej wygranej z Puszczą teraz czas na starcie z ŁKS-em Łódź. Oczywiście to mistrz Polski z ubiegłego roku znów będzie faworytem do wygrania meczu z beniaminkiem. ŁKS-owi nie daje się zbyt dużych szans w tym spotkaniu i ja zdecydowanie się z tym zgadzam. Czy Raków Częstochowa zdominuje ŁKS i pewnie wygra to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Raków Częstochowa – ŁKS Łódź. 

Raków Częstochowa – ŁKS Łódź typy bukmacherskie

Raków Częstochowa jak do tej pory w ligowej tabeli plasuje się na 5 pozycji (rozegrał jednak o 2 mecze mniej). W 5 spotkaniach wywalczył 10 punktów i z pewnością z ŁKS-em Łódź musi zdobyć kolejne 3 punkty, aby nie tracić dystansu do Legii Warszawa w walce o obronę tytułu. ŁKS natomiast po 7 kolejkach plasuje się na przedostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie 6-punktowym. Drużyn z Łodzi potrafiła tylko niespodziewanie ograć Pogoń Szczecin oraz Koronę Kielce, tak to pozostałe 5 spotkań przegrali. Tutaj nie spodziewam się sensacji - typuję pewną wygraną Rakowa z handicapem 1.5 gola po kursie 1.90 w ofercie bukmachera Betfan.

1.90

RAKÓW CZĘSTOCHOWA

WYGRA Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Raków Częstochowa - ŁKS Łódź wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Rakowa Częstochowa (kurs 1.33). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - ŁKS Łódź, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Raków Częstochowa - ŁKS Łódź to może liczyć na kurs 5.30. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.13.

Raków Częstochowa - ŁKS Łódź GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Rakowem Częstochowa, a ŁKS-em Łódź w ramach 8 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 16 września o 17:30 na Miejskim Stadionie Piłkarskim Rakowa w Częstochowie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy