Pobierz aplikację betfan na telefon
Projekt Warszawa – GKS Katowice: typy, kursy, zapowiedź 21.12 | PlusLiga

Projekt Warszawa kontra GKS Katowice. Ten mecz zamykać będzie ligowe granie w PlusLidze mężczyzn w środę. Oba zespoły znajdują się poza strefą spadkową oraz nie znajdują się w strefie dającej prawo gry w play-off. Dystans między nimi to 6 oczek. Czy GKS Katowice zmniejszy ten dystans czy też zostanie on powiększony? Zapraszam na typy bukmacherskie na to spotkanie, a także na króciutki raport na temat Projektu Warszawa oraz GKS-u Katowice.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Plus Liga: Projekt Warszawa – GKS Katowice (21.12, godz. 21:00) – zapowiedź 

Oba zespoły szykują się do tego, by jak najlepiej wejść w świąteczny nastrój i wygrać tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Goście notują ostatnio fatalną serię aż 4 porażek z rzędu. Tylko ostatni w tabeli BBTS Bielsko-Biała może „pochwalić się” gorszym bilansem meczów przegranych z rzędu. Ostatnie dwa mecze przegrali bez zdobycia nawet jednego seta. Być może to grubszy kryzys. Okaże się to właśnie w dzisiejszym spotkaniu, a słowo „sprawdzam” powie Projekt Warszawa. Gospodarze meldują się obecnie na 10. miejscu w tabeli. To drużyna zdolna absolutnie do wszystkiego. Przykładem są ich ostatnie mecze. Potrafią pokonać 3:0 Trefl Gdańsk, by następnie zostać zmiecionym z boiska w tym samym stosunku setów w rywalizacji z Asseco Resovia. Ich ostatnie 4 pojedynki to 2 zwycięstwa Projektu Warszawa oraz tyle samo zwycięstw GKS Katowice.

 

Plus Liga: Projekt Warszawa - GKS Katowice (21.12, godz. 21:00) – typ 

3.50

POWYŻEJ 4.5 SETÓW

betfan

Spodziewam się dobrego meczu z obu stron. Stawiam na dobry i długi mecz składający się z 5 setów.

Plus Liga: Projekt Warszawa - GKS Katowice (21.12, godz. 21:00) – transmisja 

Mecz Projekt Warszawa kontra GKS Katowice zostanie rozegrany w ramach 17. kolejki Plusligi 21 grudnia o godzinie 21:00 w Warszawie. Transmisja z tego starcia na kanale Polsat Sport i na platformie Polsat Box Go. Relacja na sport.betfan.pl.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!