Polska – Serbia: typy, kursy, zapowiedź | 12.09 ME 2023

Wojciech Sikora

12 września 2023

Polska siatkówka
Polska reprezentacja idzie w tych Mistrzostwach Europy po swoje. Nasi siatkarze ponownie udowodnili, że są bardzo mocną drużyną i pewnie awansowali do ćwierćfinału. Dziś zawalczą o miejsce  w najlepszej czwórce, a przeciw nim stanie reprezentacja Serbii. W czerwcu mieliśmy okazję z nimi zagrać, w ramach Ligi Narodów i niespodziewanie przegraliśmy. Czy tym razem się zrewanżujemy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Serbia. 

Polska – Serbia: typy bukmacherskie

Nasza reprezentacja nie miała zbyt wielu problemów, by awansować do fazy play-off, bowiem praktycznie nikt w grupie nie był dla nich wyzwaniem. Tak naprawdę jedyna drużyna odebrała im seta, a była nim Holandia, która zajęła końcowo drugie miejsce. Po wyjściu z grupy zetknęli się z Belgią, która była skazywana na porażkę, a mimo to potrafili z nami powalczyć. Ostatecznie i tak Polska wygrała 3:1. O półfinał nasza kadra zawalczy z Serbią, z którą ma porachunki do rozliczenia.
W grupie Serbia zajęła miejsce drugie, tuż za Włochami, z którymi przegrali jedyny mecz tej fazy. Po wyjściu do fazy play-off czekały na nich Czechy, które to jednak nie sprawiły im żadnych problemów. Serbowie ograli ich aż 0:3 i spokojnie awansowali do ćwierćfinału. Teraz będą musieli stawić czoła biało-czerwonym, czyli zwycięzcom tegorocznej Ligi Narodów, w której jedną z niewielu porażek, rundy grupowej,  odnieśli właśnie z Serbami i to 0:3. W tym starciu liczę na rewanż naszej reprezentacji i wygraną z handicapem punktowym -8.5.

1.41

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM -8.5

betfan

Polska – Serbia: kursy bukmacherskie

Znów w tym turnieju to nasza reprezentacja jest typowana w roli sporego faworyta do wygrania meczu i tak też kurs na Polskę, w tym spotkaniu, wynosi 1.12. Na wygraną Serbii mnożnik jest znacznie większy i wynosi obecnie 6.40. Przy obecnej formie Polaków warto zerknąć na zakład poniżej 177.5 punktów, na który bukmacher BETFAN wystawił przelicznik 1.72.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy