Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Niemcy: Typy, kurs, zapowiedź | 04.12 Mistrzostwa Świata
Dwa spotkania grupowe ma już za sobą Polska, co oczywiście daje im już pewny awans do głównej imprezy Mistrzostw Świata. Teraz pozostała im walka o miejsce pierwsze, gdzie zmierzą się z Niemkami, które także mają za sobą pokonane Japonki i Iranki. Będzie to najbardziej emocjonujący mecz, a zarazem najbardziej wymagający. Jak więc poradzą sobie nasze szczypiornistki? Czy po sześciu latach wreszcie pokonają sąsiadki?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Polska – Niemcy.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Polska – Niemcy?
  2. Zapowiedź meczu Polska – Niemcy.
  3. Jakie są kursy na mecz Polska – Niemcy?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Polska – Niemcy?

kod promocyjny BETFAN

Polska – Niemcy: typy bukmacherskie

Polki nie miały w tym roku nie rozegrały razem zbyt wielu spotkań. Dwa pierwsze w marcu, były towarzyskimi, kolejne dwa eliminacjami do MŚ, a później znów dwa spotkania sparingowe. Łącznie wygrał pięć z sześciu tych spotkań, rozgrywanych od marca do października. Tuż przed tą imprezą zagrały w Posten Cup, gdzie wygrały z Angolą i Islandią, a dwoma bramki przegrały z Norwegią. Był to ostatni sprawdzian przed najważniejszą imprezą w tym roku. W pierwszym meczu rundy wstępnej Mistrzostw Świata zmierzyły się z Iranem, który nie miał żadnych szans przeciwko naszej reprezentacji. Polki pogromiły rywalki aż 35:15. Drugi mecz był bardzo ważny, bo zwycięstwo dawało nam już pewny awans. Tak też się stało, po pokonaniu Japonii 32:30.

1.82

POWYŻEJ 25.5

GOLI POLSKI

betfan

Starcie z reprezentacją z Azji, pokazał o że nasze zawodniczki mają spore szanse na dojście w tej imprezie naprawdę daleko. Tak też już dziś pojedynek z Niemkami zdecydowanie pokaże klasę naszego zespołu. Nasze sąsiadki także minimalnie pokonały w tym turnieju Japonię, bo wynikiem 31:30. Znacznie lepiej wypadły już z Iranem, ogrywając je 45:22. W tym roku wystąpiły już w mistrzostwach Świata, gdzie przegrały od razu po wyjściu z grupy. Obecnie ich forma jest wciąż niepewna, tym bardziej, że tracą sporo bramek. Liczę na otwarte wyrównane starcie, więc typuję powyżej 25,5 goli naszej reprezentacji.

Polska - Niemcy: kursy bukmacherskie

Wygrana Polski - 3.70

Remis - 10.50

Wygrana Niemiec - 1.41

Powyżej 54.5 goli - 1.93

Nasza reprezentacja wyjdzie na parkiet, jako spory underdog, co ewidentnie przekłada się też na ich kurs, który w przypadku zwycięstwa wynosi aż 3.70. Znacznie wyżej bukmacherzy typują typują możliwości Niemek, oferując na ich wygraną zaledwie 1.41. Remis to oczywiście spora szansa na wysoki mnożnik, bo aż 10.50.

Polska - Niemcy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz rundy grupowej, tegorocznych Mistrzostw Świata, pomiędzy Polską a Niemcami, odbędzie się 4 grudnia o 20:30 na hali w Herning. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!