Polska – Macedonia Północna: typy, kursy, zapowiedź | 03.09 ME

Wojciech Sikora

03 września 2023

Liga Narodów: Polska - Holandia, zapowiedź i typy
Mały falstart zaliczyła Polska reprezentacja w poprzednim meczu i niespodziewanie przegrali pierwszy set z Holandią. Bardzo dobrze rozegrali kolejne sety i wygrali końcowo 3:1. Trzeci mecz grupowy rozegrają przeciwko Macedonii Północnej, która również ma za sobą dwa zwycięstwa. Forma naszych rywali, jest na bardzo wysokim poziomie. Czy jednak na tyle wysokim, by pokonać biało-czerwonych? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Macedonia Północna. 

Polska – Macedonia Północna: typy bukmacherskie

Po triumfie  w Lidze Narodów nasza reprezentacja zrobiła sobie prawie miesięczną przerwę. Na boisko wrócili jednak 18 sierpnia, na memoriał Huberta Wagnera, który jednocześnie był też przygotowaniem do obecnych Mistrzostw Europy. Tam rozegrali trzy mecz i wygrali tylko z Francją. Z kolei gorzej wypadli na tle Włoch i Słowenii. Kilka dni temu rozegrali też sparing z Ukrainą, który potrwał aż pięć setów, a zwycięsko wyszła nasza drużyna. Mistrzostwa Europy nasi reprezentanci rozpoczęli znakomicie od pewnej wygranej 3:0 z Czechami. Równie dobrze zagrali z Holandią, choć stracili pierwszego seta, to wygrali ostatecznie 3:1
Macedonia Północna weszła w ten turniej z mocnym zwycięstwem3:1 przeciwko Danii. Swoją znakomitą dyspozycję potwierdzili w kolejnym starciu z Czarnogórą, którą zdominowali w każdym secie i wygrali 3:0. Oczywiście żaden z tych rywali nie był na takim poziomie, jakim jest Polska. Dla naszej kadry ten mecz powinien być formalnością, choć na pewno rywale będą mieli swoje dobre momenty, dlatego typuję co najmniej 130 punktów w całym spotkaniu.

1.80

POWYŻEJ 128.5 PUNKTÓW

betfan

Polska – Macedonia Północna: kursy bukmacherskie

Nasza reprezentacja jest w tym pojedynku sporym faworytem, a więc kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.01. Znacznie niżej eksperci widzą szanse po stronie naszych rywali, czyli Macedonii Północnej. Mnożnik na ich zwycięstwo to aż 16.0. Warto w tym spotkaniu spojrzeć na zakład odnośnie wygranej biało-czerwonych 3:0, na który bukmacher BETFAN oferuje przelicznik 1.42.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy