Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Chiny: typy, kursy, zapowiedź 15.07 | Liga Narodów Kobiet
Polska reprezentacja kobiet w siatkówce jest już o krok od udziału w finale tegorocznej edycji Ligi Narodów. Świetna dyspozycja w grupie, została przeniesiona do fazy Play off, gdzie mają za sobą pewne zwycięstwo 3:1 z Niemkami. Teraz czeka na nich wyzwanie, jakim są zdecydowanie Chinki. Czy ponownie w tej edycji nasze siatkarki okażą się lepsze? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Chiny. 

Polska – Chiny: zapowiedź 

Polki objęły fotel lidera już po pierwszym tygodniu w Antalyi. Drugi tydzień w Hongkongu przyniósł pierwszą porażkę, ale nadal nie zrzucił Polski z pierwszego miejsca. Kulminacyjny tydzień w Suwon rozpoczęły od porażki z USA, które okazały się lepsze po pięciu setów. Amerykanki przegrały jednak w ostatnim meczu z Chinami, dając nam tym samym na koniec fazy grupowej pierwsze miejsce w tabeli. W fazie playoff Polki rozpoczęły od znakomitego starcia z Niemkami, które ograły w czterech setach.
W walce o finał nasze reprezentantki spotkają się ponownie z Chinkami, które ostatnio okazały się bardzo mocnymi przeciwniczkami, dla zdecydowanej siatkarskiego topu. Tak też na zakończenie fazy grupowej ograły Amerykanki 3:2, a w ćwierćfinale niespodziewanie okazały się lepsze od Brazylii wygrywając z nimi 3:1. Z Polską w fazie grupowej przegrały 0:3, choć przed starciem były sporym faworytem. Chiny zmagania grupowe zakończył na czwartym miejscu.

Polska - Chiny: kursy bukmacherskie

Według ekspertów w tym starciu to reprezentacja Chin będzie minimalnym faworytem. Wciąż jednak Polska nie pozostaje bez szans, a kursy bukmacherów rozkładają się kolejno 1.75 do 2.04. W poprzednim starciu biało-czerwone rozprawiły się z rywalkami w trzech setach, na tym etapie jednak warto spodziewać się co najmniej czterech setów, na które przelicznik wynosi 1.37.

Polska - Chiny: typy, kursy

1.57

POWYŻEJ 177.5

PUNKTÓW

betfan

Polki niejednokrotnie w tej edycji udowodniły, że w roli faworytek, potrafią być naprawdę groźne. Chinki jednakże również potrafiły ugrywqc USA czy Brazylię. Ten mecz zapowiada się wyjątkowo emocjonująco i myślę, że nie znajdzie rozstrzygnięcia w trzech setach. Typuje powyżej 177.5 punktów.

Liga Narodów kobiet 2023: Kadra Polski, kogo zabrakło?

Stefano Lavarini nie zmienił składu z ostatniego tygodnia, grupowej fazy Ligi Narodów. W Suwon nasze siatkarki wygrały 3 z czterech spotkań, w takim właśnie składzie. Kadra Polski na turniej finałowy w USA:
- libero: Maria Stenzel, Aleksandra Szczygłowska
- rozgrywające: Katarzyna Wenerska, Julia Nowicka
- środkowe: Agnieszka Korneluk, Dominika Pierzchała, Joanna Pacak, Magdalena Jurczyk
- atakujące: Monika Gałkowska, Magdalena Stysiak
- przyjmujące: Monika Fedusio, Martyna Łukasik, Martyna Czyrniańska, Olivia Różański

Polska - Niemcy: transmisja, gdzie oglądać? 

Sobotni mecz pomiędzy Polską a Chinami, w ramach pófinału Ligi Narodów kobiet, odbędzie się 15 lipca o 23:00. na hali w Arlington. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport i TVP Sport. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO oraz sport.tvp.pl. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!