Pobierz aplikację betfan na telefon
Polska – Belgia: typy, kursy, zapowiedź | 30.09 Eliminacje IO
Polska dwóch tygodniach wraca do międzynarodowej rywalizacji, by tym razem powalczyć w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Za sobą mają już triumf w Lidze Narodów, jak i Mistrzostwo Europy. Teraz czeka ich siedem spotkań, by wywalczyć jedno z dwóch pierwszych miejsc w grupie C, dającego udział w Olimpiadzie. Na pierwszy trafią na Belgię, która to nie ma w tym roku zbyt dobrych wyników. Czy będzie to formalność dla naszej drużyny? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Polska – Włochy. 

Polska – Włochy: typy bukmacherskie

W tym roku nasza reprezentacja jest bezprecedensowo najlepszą drużyną na świecie, co ma oczywiście odzwierciedlenie w ich osiągnięciach. Wygrali w Lidze Narodów w świetnym stylu, pokonując w finale USA. Kolejno rozegrali świetny turniej na mistrzostwach Europy, gdzie rozgromili Włochy, rewanżując się za zeszłoroczny finał Mistrzostw Świata. Teraz rozpoczną rywalizację o miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, gdzie czeka ich intensywne dziesięć dni, w ciągu których rozegrają siedem meczów.
Na sam początek podejmą rywalizację z Belgią, która tak naprawdę nie ma czym nas postraszyć. Ich kadra w tym roku największe osiągnięcie jakie zyskała, to awans do fazy grupowej Mistrzostw Europy, które ostatecznie zakończyli na fazie grupowej. W mistrzostwach Europy udało im się rzutem na taśmę wyjść z grupy, bowiem wygrali dwa ostatnie mecze grupowe. Tuż po wyjściu natknęli się na naszą reprezentację, która miała ich rozgromić. Ostatecznie wynikiem końcowym było 3:1. Dziś także widzę ten mecz jako sporą dominację naszej kadry i typuję wygraną z handicapem -2.5 seta.

1.40

POLSKA WYGRA

Z HANDICAPEM -2.5

betfan

Polska – Włochy: kursy bukmacherskie

Polska jest w tym spotkaniu stawiana jako spory faworyt i kurs na ich wygraną wynosi zaledwie 1.01. Eksperci jednocześnie nie dają szans rywalom, na których przelicznik jest ogromny i aktualnie jest to około 16.50. Myślę, że ten mecz będą chcieli bardzo szybko domknąć, dlatego warto spojrzeć na kurs 1.55, na zakład poniżej 137.5 punktów.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!