Pobierz aplikację betfan na telefon
Lechia – Zagłębie: Typy, kursy, zapowiedź 06.05. Ekstraklasa

W Gdańsku są pewni, że uda im się zatrzymać Ekstraklasę na kolejny sezon, choć to założenie staje się z godziny na godzinę coraz mniej realne. Gdańszczanie muszą wygrać z Zagłębiem, by w ogóle móc jeszcze marzyć o utrzymaniu. Zagłębie Lubin jest jednak w podobnej sytuacji, ale ma więcej punktów i im w sobotę wystarczy nie przegrać, by wciąż móc się utrzymać. Wielkie emocje czekają nas w tym meczu więc warto przyjrzeć się kto tu tak naprawdę ma większe szanse na triumf. Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Lubin. 

Lechia – Zagłębie – zapowiedź meczu

Lechia z dorobkiem 26 punktów ma już tylko minimalne szanse na pozostanie w najlepszej lidze w Polsce. Wygrana z Zagłębiem nie pozwoli im opuścić strefy spadkowej, ale da im tlen. Na ostatnich 5 meczów z tym zespołem w Gdańsku, Lechia wygrała 3 razy i tylko raz przegrała.

Miedziowi w dwóch ostatnich mega ważnych meczach zdobyli cztery oczka i dali sobie szanse na pozostanie w Ekstraklasie. Gdyby spadli, byłby to spadek pierwszy od prawie 10 lat.

Gospodarze z 5 domowych meczów wygrali tylko raz, a ogólnie w 5 ostatnich meczach przegrali 4 razy i strzelili tylko jednego gola. Totalna niemoc w Gdańsku trwa. 

 

Lechia - Zagłębie - Typy

Własny stadion, kibice oraz wiara w cud. Tyle i aż tyle może sprawić, że Lechia utrzyma się w lidze. Postawię w tym meczu na przełamanie gospodarzy, choć na papierze brak im jakichkolwiek argumentów. Jednak to Ekstraklasa...

2.72

LECHIA WYGRA

betfan

 

Lechia - Zagłębie - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Lechia kontra Zagłębie odbędzie się 6. maja na Stadionie Miejskim w Gdańsku. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!