Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń Szczecin – Miedź Legnica: typy, kursy, zapowiedź 14.05 | Ekstraklasa
W niedziele odbędą się kolejne spotkania 32. kolejki w naszej ukochanej Ekstraklasie. Jednym z nich będzie spotkanie pomiędzy drużyną walczącą o trzecie miejsce, a czerwoną latarnią polskiej ligi. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Pogoń Szczecin – Miedź Legnica.

Pogoń Szczecin – Miedź Legnica: Zapowiedź

W nadchodzącym meczu Pogoń Szczecin zmierzy się z już spadającym z Ekstraklasy zespołem Miedzi Legnica. Dla drużyny z Szczecina będzie to okazja do utrzymania swojej pozycji na podium i zapewnienia sobie udziału w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Mimo że Miedź Legnica nie ma już szans na utrzymanie się w lidze, to na pewno będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony i sprawić niespodziankę swoim przeciwnikom.

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica: typy, typowanie, kursy

Pogoń Szczecin na swoim stadionie jest zazwyczaj bardzo groźna dla rywali, co pokazują wyniki w dotychczasowych meczach. Z drugiej strony Miedź Legnica z pewnością zagra z pełnym zaangażowaniem i nie zrezygnuje z walki o jak najlepszy wynik. Będzie to z pewnością interesujące spotkanie, a kibice Pogoni będą liczyć na to, że ich zespół będzie miał przewagę nad rywalem od pierwszego gwizdka sędziego.

1.41

POGOŃ SZCZECIN

betfan

 

Pogoń Szczecin - Miedź Legnica: Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz między Pogonią Szczecin, a Miedzią Legnica w ramach 32. kolejki Ekstraklasy odbędzie się 14 maja na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport oraz w aplikacji Canal+ Online z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!