Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie – ŁKS Łódź: typy, kursy, zapowiedź (18.09)
Podbeskidzie przełamało się w ostatniej kolejce i wygrało 3:2 w Chojnicach z Chojniczanką. Wcześniej zanotowali cztery porażki z rzędu. Mirosław Smyła wytrzymał na stanowisku trenera tylko kilka miesięcy, a na początku jego miejsce zajął Dariusz Żuraw i zadebiutował wygraną. ŁKS gra bardzo w kratkę, ale wystarcza to na razie do miejsca w czołówce tabeli. Będzie to jeden z hitów 11. kolejki. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Podbeskidzie – ŁKS Łódź. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Podbeskidzie – ŁKS Łódź (18.09. godz. 12:40) – zapowiedź 

Podbeskidzie po dobrej grze w okresie przygotowawczym wydawało się jednym z kandydatów do walki o awans, jednak po drodze pojawiło się kilka problemów. Start w ich wykonaniu był bardzo dobry, ale porażka 0:5 ze Stalą Rzeszów i odpadnięcie z Pucharu Polski z Lechią Zielona Góra, spowodowało zmianę trenera. Później przyszła jeszcze porażka z Ruchem, ale przed meczem z Chojniczanką drużynę oficjalnie przejął Dariusz Żuraw i przywrócił Podbeskidzie na zwycięską drogę. Tabela jest tak spłaszczona, że wystarczy serię 2-3 zwycięstw i mogą wskoczyć do czołówki.
ŁKS Łódź gra bardzo w kratkę. Przegrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe 0:1. Miało to miejsce w Chojnicach i w Rzeszowie ze Stalą. U siebie pokonali natomiast Górnik Łęczna i zremisowali z Termaliką. Wygrana w Bielsku-Białej pozwoliłaby ekipie z Łodzi zrównać się punktami z Ruchem Chorzów i dołączyć do ścisłej czołówki. Jeśli ŁKS przegra, to tylko na punkt zbliży się do niego Podbeskidzie. Dużo to mówi o wyrównanym poziomie 1. ligi w tym sezonie.

Podbeskidzie – ŁKS Łódź (18.09. godz. 12:40) – typ

1.87

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Trudno wskazać faworyta tego meczu, ponieważ nowy trener Podbeskidzia może pobudzić ten zespół do lepszej gry, a ŁKS zawodzi na wyjazdach. Wydaje mi się jednak, patrząc na ostatnie mecze tych drużyn, że oba zespoły powinny znaleźć drogę do siatki rywala.

Podbeskidzie – ŁKS Łódź (18.09. godz. 12:40) – transmisja, gdzie oglądać? 

Mecz Podbeskidzia z ŁKS-em rozpocznie się o godzinie 12:40. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat Sport. Relacja na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!